Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

Отговори
mirkata
Мнения: 9
Регистриран: 31 окт 2017 15:57

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#31

Мнение от mirkata » 03 май 2018 23:07

dimlevski написа:
21 апр 2018 15:29
Здравейте всички. Виждам отдавна никой не е коментирал нищо по темата за вихровите технологии и конкретно за намотките на Мишин / Тесла...
Ако все още има интерес - готов съм да споделя опит
Та...какво мислите..?
dimlevski, разкажи ефекта от лечението и на какви болести. Дай някакви истории на успешно лечение.

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#32

Мнение от ivchak » 13 май 2018 19:49

Здравейте колеги, нещата на руския фронт доста затихнаха и реших да постна събрания материал по опита от въздействието на технологията.Материалите са събрани главно от чатовете в скайп по тази тема и от 2-3 форума.Според мен технологията работи,но има някои моменти които развалят доброто впечатление и дават храна на някои хора да я отричат като цяло.Ето няколко такива момента:
1.Няма универсалност-т.е.на всеки човек обработката с бобината на Тесла-Мишин или с тора оказва различно въздействие или няма въздействие.Според Мишин здравите хора не би трябвало да усещат някакво въздействие.
2.Има най вероятно момент на привикване тъй като при повечето хора усетили в първите сеанси въздействие, след време не усещат нищо,а също така няма и лечебен ефект.При животните и растенията за сега няма данни за привикване така ,че е възможно и някакво самовнушение.
3.Някои хора ползват генератори и бобини за които въобще не е ясно какво излъчват и се оплакват.
4.Има доста спорове по настройката на генераторите - форма на сигнала, мощност, време на въздействие и др.
5.Създадоха се много видове бобини с различно излъчване и хората се объркаха какво да ползват, затова препоръчвам ако някой реши да работи по тази технология да започне с първите(кондензаторни или капацитивни-не зная кое ще е по точно на български) бобини.
Сигурно ще има много въпроси на които няма да мога да отговоря , но по темата са изписани хиляди страници и заснети десетки видеа които може да гледате в тубата. За да не питате от какво съм се излекувал, ще кажа че окончателно от нищо. Имам наполовина излекуван подут лимфен възел на врата. Другите ми болести са хронични , и изискват по-дълго лечение, но за съжаление съм доста немарлив към здравето си и повече от 2-3 поредни сеанса не съм правил.
От постоянното експериментиране с различните генератори, бобини и торове вероятно ми се повиши имунитета и от 2 години не съм боледувал от нищо – ни грип , ни настинка и започнах по-лесно да понасям студовете и горещините.
В материалите има опит по въздействието на много болести, но като цяло , според мен най добре се повлияват остри състояния( наранявания,изгаряния, ужилвания).При тях е важно въздействие с бобина или тор още в първата или първите минути.Много от болестите на вътрешните органи в първоначален стадий също се повлияват добре. За незнаещите руски език по-нататък ще се опитам да обобщя по-важните неща от това което съм чел и направил до сега. Но е добре първо да прочетете опита на хората и след това да се коментира.
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#33

Мнение от ivchak » 13 май 2018 19:51

Още отзиви :
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#34

Мнение от ivchak » 13 май 2018 19:53

И последните от преди 2-3 дни
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#35

Мнение от Спиридон » 13 май 2018 19:57

Привет, ivchak.
Къде се загуби толкова време?
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#36

Мнение от ivchak » 13 май 2018 20:08

Ако наистина има мераклии (не любопитни) да експериментират ще се наложи да отворим още няколко под теми, като генератори, бобини, личен опит, въздействие на животни и растения и т.н.Материала е страшно много и няма да е добре да го смесваме.За любителите на теории и физиците също има много материал (главно видео). За Филип, Айкроу и всички по чувствителни ще има доста работа тъй като по чатовете и форумите имаше само един екстрасенс който който от време на време даваше по някоя информация , но много едностранчива която свързваше със своя бизнес.После прокраднаха още 1-2 мнения на екстрасенси изпратени от чатовците и това беше hola2

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#37

Мнение от ivchak » 13 май 2018 20:21

Здравей Спири , бях в командировка в Русия но ми доскуча и се върнах :)) Искаше ми се да не пропускам нищо из чатовете защото постоянно изчезват някои постове , а и цели седмици и месеци от скайпа се изпаряват.А технологията ми се стори доста интересна и перспективна, особено за тези които са близки с физиката и токовете стига да не са с промити мозъци като повечето доктори.Гледам че и вие бутате по малко от тук и там и се надявам да помогна с каквото мога Hola

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#38

Мнение от ivchak » 13 май 2018 21:14

Още малко четиво
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#39

Мнение от ivchak » 13 май 2018 21:28

И още
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

gomi
Мнения: 434
Регистриран: 18 ное 2014 17:25
Местоположение: майна таун

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#40

Мнение от gomi » 11 юни 2018 11:43

IT'S RIGHT THERE IN FRONT OF YOUR EYES!
John BEDINI

Отговори

Върни се в “Устройства за здравето на човека”