Етер - материя

Принципи Взаимозависимости Действие на материално ниво
Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Етер - материя

#11

Мнение от Philip » 11 мар 2019 09:02

Точно такива са - като на снимката ти. Едната от снимките дава самолета във вертикала и от там се вижда, че и във вертикала е същото. :) ...А и сме пускали тук снимки на облака от конденз, образуващ се при преминаването от самолет на скоростта на звука. Той реално повтаря това, но в много малък обем.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Етер - материя

#12

Мнение от icrow » 21 мар 2019 21:17

Сега измерих какво се случва около кола която ускорява. При ускоряването се появява негативно поле пред колата широко и високо около 3м предполагам че по форма е както на снимките със самолетите, защото полето след калника назад вече се губи. Силата на полето се вдига с ускорението и скоростта, но при отнемане на газта, въпреки че скоростта не е паднала много полето намалява драстично. В покой няма нищо около колата. При тръгване става около -200 а при пълна скорост е около -900.
ПП
При каране назад полето остава в същата посока на движение. Тоест не зависи от двигателя а от посоката на движение.
Фил, ако искаш може да снимаш едно видео и да ми пуснеш на лични да видя при оргонизирана кола как е. Аз нямам за сега по ламарините да видя, но ще измеря и при мен как е.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Етер - материя

#13

Мнение от icrow » 21 мар 2019 21:35

При самолетите стойностите са същите, но обема на полето е доста по голям пред тях :?
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Етер - материя

#14

Мнение от Philip » 22 мар 2019 05:16

hola2 1ty
Това са ценни измервания, които дават информация за взаимодействията на полетата.
Лично за мен са много ценни! Worship
Нямам външна камера, с която да снимам около колата обаче Doh
Отдавна си харесвам разни, но така и не мога да стигна до това :))
Как би било най-добре да се снима?
От покрива на колата или от дрон, който я следва?
...Иначе ефекта от връзката, която прави оргонизираната кола с околната енергия се проявява най-силно след 80 км в час и при спиране.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Етер - материя

#15

Мнение от icrow » 22 мар 2019 09:25

Да наистина е полезна. Аз отдавна се каня да го направя, за да видя какво има и евентуално оргонизиране с излъчвател. Снимките със самолетите ме подсетиха и явно са истински :)
ПП
И отвътре ще стане гледайки напред. Иначе или с дрон или някой може да снима от високо и странично.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Арахая

Re: Етер - материя

#16

Мнение от Арахая » 22 мар 2019 10:49

hyparh, много е интересен преведения от теб откъс от "Etidorhpa". Ще потърся книгата. :) Понаместих си и някои мои представи... :)

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Етер - материя

#17

Мнение от hyparh » 22 мар 2019 13:13

Etidorhpa... Малцина й обръщат внимание, а според мен не трябва да е така :) Според изследователя Joseph Cater, това е истинска история, "прикрита" под графата научна фантастика, понеже за такава са я приели четящите. За такива се смятат и разказите на В. С. Гребенников относно неговата антигравитационна платформа, пътешествията на Олаф Янсен и баща му (книгата "The Smoky God") до вътрешността на Земята, а предполагам и още доста други...

За "Etidorpa" го отдавам на това, че там са представени твърде различни от общоприетите неща относно нашата планета (строеж, природни явления и др.) и основни физични принципи, които ги няма в учебниците.
В Мазето може да си попадала и на другите ми преводи от книгата. Тук са в съседната тема: viewtopic.php?f=24&t=31&start=60#p20196

Мятам "Etidorhpa" в библиотеката: viewtopic.php?f=27&t=21&p=20521#p20521

Не е от най-леките четива заради по-стария стил английски, на който е написана и срещах затруднения тук-там. Има и един отрязък със събития, с който трябва да се внимава и да не се приема за истина, понеже е плод на мощен халюциноген от спора на подземна гигантска гъба :) Въпросният отрязък започва от глава "The Drinks of Man" (стр. 235) и завършва с "Misery" (стр. 262). Всичко останало е Ок.

Има интересен и простичък експеримент за поглед към собствения мозък :) Мисля, че ти ще се навиеш да го пробваш, че засега май съм единствен :)) Ще ти е интересно. По едно време писах за това и в Мазето, но никой нищо не каза, явно го смятат за глупост.
viewtopic.php?f=11&t=225&start=110#p19803
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Арахая

Re: Етер - материя

#18

Мнение от Арахая » 22 мар 2019 13:56

hyparh, 1ty

Ако ми е трудно на английски, че заради немския и неизползването му съм го закърняла доста, ще я изчета на руски. И руски не съм учила, но съм направила специална настройка, за да разбирам всичко, което чета и слушам, хихихи...

Не знам как да я кача тук в библиотеката на руски, ако за някой представлява интерес и на руски би му било по-лесно...

"За "Etidorpa" го отдавам на това, че там са представени твърде различни от общоприетите неща относно нашата планета (строеж, природни явления и др.) и основни физични принципи, които ги няма в учебниците."

Е като цяло науката се е постарала да трасира всичко в една удобна ( особено за някои, хихихи), но не съвсем отговаряща на истината( според мен и схващанията ми) посока относно нашата планета и законите на Енергията...

Ще изчета с интерес и другите ти преводи и ще погледна експеримента за мозъка ... sunny sunny sunny


ПП: Книгата "Etidorhpa" на руски от този линк-> http://www.myshambhala.com/books/books.htm

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Етер - материя

#19

Мнение от icrow » 27 мар 2019 23:01

При оргонизирана кола с поле пред нея около 100к ефекта при ускоряване е неутрално поле пред колата. Предполагам, че и при други стойности на + излъчван пред колата ефекта ще е неутрализация на създаваното негативно поле.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Етер - материя

#20

Мнение от Philip » 28 мар 2019 05:39

:)
Dance
Beer
Наблюдавам Анализирам Променям

Отговори

Върни се в “Енергията на Природата Принципи”