Уред за лечение на зъби.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Уред за лечение на зъби.

#1

Мнение от icrow » 28 ное 2014 22:45

Искам да направя уредче за лечение на зъби. Мисля да е с възможности за лечение на единичен зъб или няколко наведнъж, но така, че да няма излишно околно облъчване. Самото оргонно устройство е ясно. Неясното е колко силен да е лъча. Къде да става облъчването вътре в устата или отвън, както и в коя част. Дали да е самия зъб, който се вижда отвън, или венеца и вътрешната час.

Ще се радвам на съвети идеи и всичко което се сетите по въпроса. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Уред за лечение на зъби.

#2

Мнение от Philip » 29 ное 2014 06:59

Айкроу,
Не знам каква ти е идеята, но имам готово, изпробвано решение.
Не действа само на един зъб, а на всичките, а и не само на тях.

Откакто направих и ползвам генераторчето на Хулда Кларк - просто забравих какво е това да те болят зъби (освен при невралгични истории.
За съжаление - не съм забравил какво е това зъболекар, че имам купища стари пломби, които с времето си се скапват и отделят.

Реално уредът е генератор на ПРАВОЪГЪЛНИ импулси с честота между 30 000 и 40 000 нерца (30 - 40Khz) Където и да си в тази честота - тя действа унищожаващо на всякакъв тип бактерии, гъбички и вируси. Наблюденията не са само мои. Направил съм и съм подарил над десет такива генератора (може и доста повече да са :)) )
Всички отбелязват основно - въздействие върху зъбни проблеми и спиране на миризмата от краката (който я има де), а жените и стоп на проблеми с течения, цистити и други подобни.

Използва се със захранващо напрежение прав ток от 6 до 12V. Начина му на използване е: двата електрода на ръцете или където и да е по тялото (само не на главата, че започват едни светкавици из очите или по-скоро мозъка :)) )

Така че всеки който има генератор на правоъгълни импулси - може веднага да пробва, като го настрои някъде между тези честоти.
Пуска се на три пъти по 7 минути с две спирания между тях по 20 минути. Схемата на пускане е важна по ред причини!!!
Ще потърся схемичката (много елементарна е) и ще я пусна по-късно. ...Всъщност я има и в книгата ми Човек - Практическо ръководство http://fenix.styleglassbg.com
...Сега виждам, че за втори път по някакъв начин е изчезнала схемата от онлайн версията, но в .doc и .pdf файловете си я има. Ще трябва отново да я кача и в онлайна :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Уред за лечение на зъби.

#3

Мнение от icrow » 29 ное 2014 11:27

И аз съм правил бая такива схеми, ама до сега не съм ги ползвал за това. :)) Този метод избива микробите, но щетите остават. Та идеята ми е да служи за регенериране и възстановяване на зъбите и венеца. Ако е възможно разбира се. :)

Защо не пуснеш една тема за генератора? :) То с батерия трябва де на е, а не с трансформатор?
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Уред за лечение на зъби.

#4

Мнение от Philip » 29 ное 2014 12:29

Не съм разбрал идеята :))
Трудничко е, но не невъзможно.
На колко хора по някое време тръгват отново да им растат зъби, след като липсват по някаква причина. Значи в човек има такава програма.
Трябва да се активира.
Принципно чувствам нужните условия, за да започне такъв процес, но засега не съм видял уред, който да излъчва енергия на зародиш и растеж.
За възстановяването на проядени от бактерии зъби (кариеси) смятам, че е по-трудно.

***
Щом решиш, че на нещо не му е мястото там, където е, мести го. Независимо кой го е пуснал :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Уред за лечение на зъби.

#5

Мнение от icrow » 29 ное 2014 15:42

Нямах предвид, че си писал където не трябва. :)) Просто ти предложих да пуснеш тема, като наи опитен, но вече пуснах, така че ако искаш можеш да допълниш. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
SHOK
Мнения: 42
Регистриран: 18 ное 2014 17:50
Местоположение: Вижда се от Витоша

Re: Уред за лечение на зъби.

#6

Мнение от SHOK » 04 дек 2014 21:13

Icrow (извини ме) пак те притеснявам,имаш ли идея как да активираш регенеративните(възстановителните) функции на организма(днк-то му)? А и не само на човешкия.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Уред за лечение на зъби.

#7

Мнение от icrow » 04 дек 2014 21:21

За съжаление не. :) По скоро Филип ще знае. Аз съм просто един мултицет. :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Уред за лечение на зъби.

#8

Мнение от Спиридон » 04 дек 2014 21:21

SHOK,
Сред честотите за лечение на заболявания с импулсни генератори има и такива за възстановяване на ДНК:
528, 731 и 732 Hz.
Колко са ефективни няма как да проверя, разбира се. :)

П.С. Не го повтаряй много това за мултицета, че накрая ще вземеш да го повярваш :)), а и някой ще вземе да ти се върже.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
SHOK
Мнения: 42
Регистриран: 18 ное 2014 17:50
Местоположение: Вижда се от Витоша

Re: Уред за лечение на зъби.

#9

Мнение от SHOK » 04 дек 2014 21:26

Icrow, добре ще да е от вън, както се правят панорамните снимки на зъбите.

Потребителски аватар
SHOK
Мнения: 42
Регистриран: 18 ное 2014 17:50
Местоположение: Вижда се от Витоша

Re: Уред за лечение на зъби.

#10

Мнение от SHOK » 04 дек 2014 21:30

Не бях виждал мултицет с махало.

Отговори

Върни се в “Уред за лечение на зъби”