Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

Отговори
nikito5kov

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

#101

Мнение от nikito5kov » 11 сеп 2015 23:46

11930913_490845574421427_6145820293945675301_o.jpg
Ето и вода за къпане :)
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

#102

Мнение от icrow » 12 сеп 2015 00:02

Така е по слабо, но е нормално заради топлата вода. 280
Няма как да ти го дам в скала от 1 до 10, защото е нещо като волтажа. Може и милиони единици да има. За човешкото тяло тази енергия е добра като количество. :) Поразгледай форума особено в раздела за радиестезия ако имаш време. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

nikito5kov

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

#103

Мнение от nikito5kov » 12 сеп 2015 00:05

Значи да разбирам,че водата ми е добра. 1ty А може ли да се подобри още и как?

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

#104

Мнение от Philip » 12 сеп 2015 05:34

Привет :)

Не бъди максималист :))
Нищо прекалено не е добро.
Предполагам си го установил.
Мога да правя и много по-мощни тръби, но тогава тялото просто "се затваря" и не приема енергията.
Изпробвано и потвърдено!
Наблюдавам Анализирам Променям

nikito5kov

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

#105

Мнение от nikito5kov » 12 сеп 2015 06:53

Филип Hola Добро утро на всички sunny Определено съм го установил :) Филип,тук мога ли споделя това,което говорихме по телефона,за първия ми допир с водата?Предполагам се сещаш,кой съм :)

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

#106

Мнение от Philip » 12 сеп 2015 06:57

Естествено! :) (и за споделянето, и за сещането)
Наблюдавам Анализирам Променям

nikito5kov

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

#107

Мнение от nikito5kov » 12 сеп 2015 07:14

Първият допир с тази вода беше под душа,когато предпазливо :) подадох двете си ръце към нея.Ами няма такова усещане.Водата допря ръцете ми и аз инстинктивно се опитах да ги събера.Но….това не можа да стане.Знаете когато два магнита се отблъскват,когато са насочени с еднакви полюси.Ето това се получи и с моите ръце.Опитах няколко пъти и малко със зор,но успях.Тогава усетих леко изтръпване.Опитах да влезна под душа,като намокря главата си и там чувството беше странно,защото все едно имах найлон,който правеше усещането необичайно..Следващите няколко общения с водата също бяха по различни от обикновения душ,но много по слаби.Когато свикнахме взаимно с водата един с друг и най вече когато тече върху главата ми имах усещането на моменти,че ме заклаща като матрьошка около собствената ми ос.После нещата се стабилизираха.Мога да кажа,че за 20 дни не съм ползвал нищо освен водата(само няколко пъти сапун на определени места)и се чувствам чист.Когато споделих с моя приятелка за моите първоначални контакти с водата от тръбите,тя също се учуди.Даже на моменти си мислих,че нещо си внушавам,но и дадох за пиене едно шише и тя сподели,че първоначално и изтръпвало небцето или горната устна(не си спомням точно).Също изказа мнение,че тази вода от начало все едно спазва някаква дистанция(необяснимо каква и защо).Някой би ли коментирал моите "луди" усещания :)) И моля за разбиране,задавам въпроси,който явно не са на място,но все още съм лаик 1ke

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

#108

Мнение от Спиридон » 12 сеп 2015 08:21

Според мен просто подхождаш с очаквания, че нещо трябва да стане. Както и твоята приятелка е била убедена, че нещо трябва да усети, защото водата е специална.
Ако искаш, направи си опит - дай на някого една и съща вода в 2 еднакви чаши и поискай да опише разликите между двете, без да му казваш, че са еднакви водите. Много хора в тази ситуация ще намерят ”разлики”, някои дори ще ”усетят” големи такива. :)
Не че на хората нещо им има, просто така работи мозъкът, когато е убеден в нещо.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

#109

Мнение от icrow » 12 сеп 2015 08:51

Преди време дадох на баща ми да опита водата от тръбата щото каза че тази от чешмата много са я скапали ( то си е така zile ) И му викам чакай да ти налея от горната чешма. Като отпи и каза че е съвсем различна като олио била мека и дали не съм му сипал минерална. :)) Той знае с какво се занимавам и не одобрява много тия неща, но като му обясних, че се ползват природни принципи и се зариби :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

#110

Мнение от hyparh » 12 сеп 2015 09:04

Привет nikito5kov! Можеш спокойно да разказваш за подобни усещания. Най-малко в този форум някои ще те помисли за луд :) А и могат да бъдат много ценни на някой етап от евентуално технологично прилагане.
Това, че не си успял да си събереш лесно дланите, говори за натрупване и излъчване на много силен оргонен заряд с различен поляритет около самите длани. Принципно този заряд си го има, но явно падащата заредена вода го е усилила допълнително. На някой места съм чел, че при оргона различните полета се отблъскват, а еднаквите се привличат. При съчетаване на разноименни полета възникват проявления като електричество, светлина и др. проявления на материално ниво, но нека някой ме поправи, ако греша.
Ако ти се експериментира и имаш възможност, опитай с таблетки активен въглен - взимаш по три таблетки в трите си пръста (палец, показалец и среден) на всяка ръка и започваш да извършваш с ръцете кръгообразни и възвратно постъпателни движения с доближени на малко разстояние таблетки. Така би трябвало да се натрупа оргонен заряд + и - и да се получи отблъскване на таблетките при опит да се доближат повече. При допир заряда се неутрализира. Аз как ли не ги въртях и суках тези таблетки, но при мен нещо не се получи :))
New Bitmap Image.JPG
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Отговори

Върни се в “Устройства на Philip”