Асен - caduceus

Къде и какво ни сърби. Темата е за ползване, най-вече, когато ни сърбят езиците
Отговори
Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Асен - caduceus

#1

Мнение от Philip » 03 юни 2015 14:25

Асене, всички знаем, че щом нещо не е направено от теб, то е глупаво и боклук :))

Повод за тази тема ми даваш пак самия ти с днешното си писание laught

На всяко пълнолуние не се удържаш и изливаш поредна порция помия Wonky Down

Ето и поредното ти блудоизлияние:

"Още нещо, макар че ще оспамя малко темата. Чета ви другия форум от време на време - но прави лошо впечатление, че снимки и файлове се крият от гостите, което не говори добре за ръководството на форума. Тук всичко се вижда от всички - пък който иска да се регистрира. Празни регистрации, само за да се получи достъп до елементарна информация просто са излишно губене на време и създаване на кухи потребители. Както и да е - въпрос на политика, но показва отношение...
То май няма какво да се крие де - телени трискелиони и спиралки ли? Да не говорим за хармонизатори на Спърлинг и изделия на Мировинг, генератори на оргонна пара ли, количествено измерване на оргонни полета и т.н. /всичко това ви научих аз как се прави/, имплозионни тръби /хем медните са с компромиси заради дебелостенния материал и недобрата форма - а и Филип не разбра най-накрая, че не бива да се правят със завой на 180 градуса/
Кое е като хората и на ниво, че някой да се интересува как е направено?
"

Пропускам философските ти дебелашки разсъждения за този форум. Wonky
(Разликата между този форум и "гаража" е, че този няма за цел реклама на собственото производство Hola )
Пропускам "всичко това ви научих аз как се прави" No! olele laught

Ама ми даваш повод с плюенето на тръбите...
имплозионна вихрова тръба.jpg
viewtopic.php?f=47&t=18 (да видят хората на какво викаш ти дебелостенен материал и недобра форма laught )
(Филип за разлика от теб няма болни амбиции и прекрасно знае какво прави sunny Hola )
... да кажа и аз какво мисля за "водните енергетизатори", с които прецакваш хората Down

...Водата идва до чешмата или душа обикновено с много лошо качество и структура, запаметила в себе си куп гадости.
...И какво прави Асенчо?
- Енергетизира я здраво! Такава, каквато си е. С всички гадни клъстери и памет.
...Честито на ползващите великото изобретение на Асен! hola2 Wonky 2ha

Получават добре структурирана, добре организирана, добре енергетизирана, заразяваща духа и материята им вода.
Първоначално им е гот заради допълнителната енергия, която получават, но натрупаните от водата негативни програми също са добре енергизирани.
...И вършат своята част от работата...
...Ами - на който му е толкова акъла - да си ги ползва със здраве и благословията на Асен Devil :))

:) Hola
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Асен - caduceus

#2

Мнение от icrow » 03 юни 2015 15:42

За да ни плюе толкова вероятно ни усеща като конкуренция, въпреки че само навиваме телове. Аз не виждам тук да има някой да се опитва да конкурира негови изделия. Даже обратното той се конкурира с твоите тръби въпреки че са различни устройства. По добре да не се обръща внимание на такива нападки. Нито той нито ти. Ние за себе си знаем какво правим и не е нужно да се хвалим или тръбим. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Асен - caduceus

#3

Мнение от Philip » 03 юни 2015 20:21

icrow написа:По добре да не се обръща внимание на такива нападки.
Да, Айкроу.
Принципно си прав!

До момента не си позволявах да кажа истината за някои негови изделия - че са недомислици като цяло.
(В крайна сметка според собственото си ниво всеки решава сам на кого и на какво да вярва и според решенията е и пътят му!)
На няколко пъти плюе по форума, по тръбите, по това, което правим. - Прескачах го с леки заяждания.
Този път тоталното изкривяване на истината (обикновено се нарича лъжа) ми дойде в повече.
Дотолкова - че да си отворя устата.
Нека да знае, че трябва да престане да плюе постоянно форума, хората в него и постиженията им.

Не само при това, за което казах има проблем. И други от стоките му за продажба са проблемни.
Ако не се спре и продължи да плюе - при всяко негово такова изказване ще разказвам за някое от великите му "произведения" какви точно "странични" ефекти има.

Такива като него си мислят, че като им мълчиш - си овца, която могат да подкарват накъдето си искат и да тъпчат както си искат.

Не, Асене!

Има и други причини.
Наричат се благодарност и човещина.

Но всичко си има граници.
Ти вече ги прекрачи и ВСЯКО ТВОЕ ДЕЙСТВИЕ! /независимо от характера му/ ще предизвиква противодействие с по-голяма от твоята сила и с използване на твоите методи!

Philip
Наблюдавам Анализирам Променям

Bob

Re: Асен - caduceus

#4

Мнение от Bob » 03 юни 2015 21:17

1aha време е да пуснеш тежката артилерия. За него само 1ke Добре че се махнахме от там. А ти продължаваше да го защитаваш до оня ден, помниш ли?

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Асен - caduceus

#5

Мнение от Спиридон » 03 юни 2015 21:20

Аз веднъж го написах в един пост, който Асен изтри. Ще го напиша този път тук, защото тук не може да трие:
Каждый судит по мере своей испорченности!

Със всички "присъди", дето ги раздава Асен, само разкрива собствените си мотивация и виждане за хората, а това е чудесна "реклама" за изделията му. Като се има предвид, че частица от енергията на всеки остава в направеното от него ...

Филипе, не си късай нервите, бе човек, не си заслужава. Нямам предвид да не обръщаш внимание, а просто да не му се впрягаш. Наясно си кое е в самата основа на абсолютно всяко едно агресивно поведение. :)
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Асен - caduceus

#6

Мнение от icrow » 03 юни 2015 22:50

Фил, мислил ли си да направиш тестове на водата от трабите в лаборатория Qb

Впрочем всеки път когато вляза да се къпя или пия вода от трабите ти те благославям :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Асен - caduceus

#7

Мнение от Philip » 04 юни 2015 05:53

Боб, защитавах го и ще продължавам да го защитавам - него, както и всеки друг, с когото някой се гаври. Hola

Спиридон, не си късам нервите :) Просто обявявам какво правя и ще правя, за да приключи веднъж завинаги нещо глупаво :)

Айкроу, благодаря, че се опитваш да ме отклониш от това русло на мисли по този начин :) Hola

За мен случаят е приключен.
Казал съм какво ще бъде по-нататък, за да не се чувства Асен изненадан при евентуален опит за продължаване на атаките, независимо от характера им sunny

Надявам се тази тема да няма повече продължения и да остане в миналото :) Worship

***

В заключение - защо форумът за нерегистрирани и нелогнати (едно и също за системата) изглежда така постно :)

- Това е начин на защита на хората, пишещи в него, както и на пуснатите във форума снимки от "лоши очи" Wonky
Няма смисъл хора, случайно попаднали на форума при някакви свои търсения из нета и нямащи и идея от по-финия свят, да четат, гледат и си мислят - "егати простотията - това СЪС СИГУРНОСТ НЕ МОЖЕ да прави това, което описват"

...Ами - да си продължаваме Phil24 Senile Book Astros спокойно :)
hola2 Beer Hola

Лек, спокоен и приятен ден за всички! :) sunny Hola

1mag
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

Re: Асен - caduceus

#8

Мнение от SPYRO » 04 юни 2015 11:08

Аз лично смятам че е в природата на човек когато е нападнат да се отбранява така че твьрдо зад теб сьм Philip па каквото ще да става (знам кои е Асен и какво продава) hola2

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Асен - caduceus

#9

Мнение от Philip » 07 юни 2015 07:45

Такъв начин на изказване (като вчерашното на Асен в неговия форум) вече е нещо различно.
Благодаря за което hola2 :)

Казвам си и аз моите разбирания, за да стане съвсем ясна разликата.
Няма лошо да се продава нещо, което помага.

За да се продава обаче, начина му на направа трябва да остане фирмена тайна доколкото е възможно. (най-малко - да не го изкопират китайците, дето ни правят вече и нещо толкова българско като мартениците) Това вече прави достигането до обикновения човек трудно. Трябват пари, които просто липсват.

Има и друг момент. Аз също съм производител (на витражи и интериорно цветно стъкло) и прекрасно знам кои хора могат да си позволят да си поръчат и вземат нещо красиво в дома си - тези с дебелите пачки. А обикновеният българин, който също харесва нещата ни - просто само ги гледа, харесва, оценява като прекрасни ...и не може да си ги позволи.

Кой кара най-добрите коли? Кой може да си позволи скъпите животоспасяващи лекарства? Кой ходи с хиляди като джобни пари и може да си позволи всичко?
...Всеки друг, но не и тези, които наистина го заслужават с добрината си!

Моята цел е нещата, които могат да направят живота по-лесен и добър да достигат именно до тези хора.

Сигурен съм, че всеки от РАБОТЕЩИТЕ в този форум никога няма да откаже да направи нещо за човек, който НЯМА КАК да си го направи сам! - Безплатно или при сериозно вложение на материали - на символична цена, както аз правя вихровите тръби.
А за тези, които могат - информацията е предостатъчно.
Сигурен съм и за друго :))
Нещата, които създаваме, изследваме и пускаме тук, рано или късно някой ще започне да ги произвежда с цел да печели от това.
...Но всеки сам носи пълната отговорност за решенията и действията си! Ако не го осъзнава - проблема си е негов :))

А тук нещата ще си останат достъпни ЗА ВСЕКИ! :) Hola
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Асен - caduceus

#10

Мнение от Спиридон » 07 юни 2015 18:43

По отношение на парите, може би някой може да намери нещо полезно в ето това:
http://www.spiralata.net/kratce/index.p ... 4-kameliya
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Отговори

Върни се в “Дуднялник :)”