Знания Защита устройства, хора, снимки от въздействия

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Знания Защита устройства, хора, снимки от въздействия

#11

Мнение от Спиридон » 17 дек 2014 14:01

icrow написа:е чисто мaгьосничество, което aз не одобрявaм.
И аз категорично не го одобрявам, ама тези дето се занимават с това не ме питат. :))
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Знания Защита устройства, хора, снимки от въздействия

#12

Мнение от icrow » 17 дек 2014 15:25

Вярно е :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Знания Защита устройства, хора, снимки от въздействия

#13

Мнение от Philip » 18 дек 2014 07:07

icrow написа:Според мен не всеки предмет може дa бъде прогрaмирaн дa прaви нещо. По скоро може дa бъде носител нa дa го нaречем лошa енергия.
Да, Айкроу.
Програмиран е много силна дума за тази действителност. Точната е - могат да се задават свойства, което е точно същото като второто ти изречение. (И да вмъкна нещо! Тази лоша енергия няма нищо общо с "положителната" и "отрицателната", за които говорим иначе тук постоянно)

***

Ясно е, че не обичаш да се говори за тези неща, но моето разбиране е, че когато нещо съществува в реалността, то трябва да се познава, за да може да му се противодейства.
Колкото повече свестни хора познават и могат да разпознаят такъв тип въздействие - толкова по-добре. Те ще са защитени от знанията си :)
Затова смятам да продължавам да развивам тази тема и занапред :)
...Неслучайно дори и в християнската църква, едни от най-вярващите и можещите и представители са и екзорсисти и са на почит и уважение в средите си :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Знания Защита устройства, хора, снимки от въздействия

#14

Мнение от Philip » 18 дек 2014 07:25

Сетих се още нещо, което не казах, когато прехвърлих в тази тема мой пост от друга тема.

Всяко от устройствата, които правим, също както и кристалите, с течение на времето уравновесяват своето излъчване с това на околното пространство.
Казано с други думи - отслабват излъчването си.

Затова е нужно да се грижим за тях също както за собствената си хигиена :)
За кристалите като нещо, което хората познават отдавна има най-много информация за изчистването и възстановяването им. За устройствата ни важи точно същото.
Най-общо - за да поддържат те излъчването си такова, каквото е било изначално, те трябва през известен период да се пускат под течаща хубава студена вода (най-добрия вариант естествено е бърза планинска река за който може да си го позволи :) ) и след това - излагане на пряка слънчева светлина до изсъхването му.
Така действат две неща за изчистването и възвръщането на силата му - естествената енергия и свойства на водата и Слънцето, и нашата мисъл за това, че се грижим за него, което му дава допълнителна сила :) Hola
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Знания Защита устройства, хора, снимки от въздействия

#15

Мнение от icrow » 18 дек 2014 10:21

До нaс имa тaкaвa рекa, aмa нaдaли ще слязa дa пречиствaм нещо тaм. :)) Мисля, че се спрaвям ментaлно добре. A и единственото устройство с кристaл ми е един оргонит зa токa. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Знания Защита устройства, хора, снимки от въздействия

#16

Мнение от ivchak » 18 дек 2014 17:48

Поздравления за темата Up! Up! Up! Според мен тази тема е една от най важните тъй като има приложение във всяко нещо от реалния живот. Само ще помоля колегите които ще пишат нещо тук да е сравнително просто, реално изпълнимо от всеки(или почти всеки) и ефективно. Желателно е и да има примери от личен или чужд опит. Защото на тази тема има толкова писани неща , че ако всичко се сложи на куп, ще се объркаме и полза - никаква . 1mag

Slav

Re: Знания Защита устройства, хора, снимки от въздействия

#17

Мнение от Slav » 18 дек 2014 23:24

Аз имам въпрос - обяснете ми какво точно пази конеца и не е ли всъщност важна силата на мисълта, че те пази този конец, а не самия конец ?

Защото...не че искам да подкопавам основите на това твърдение, но в продължение на две години носих червен конец (със седем възела) и пр, но нито веднъж не успя да ме предпази. Аз ли нещо съм "от другата страна" Witchy или просто не съм вярвал достатъчно силно, че конеца ще ми помогне? Wub

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Знания Защита устройства, хора, снимки от въздействия

#18

Мнение от Спиридон » 19 дек 2014 00:25

Слави, тази вечер ми е тръгнало да ти опонирам. Симпатичен си ми, дано не мислиш, че се заяждам, само споделям каквото (си мисля, че) знам.

Ако аз правилно съм разбрал Филип, прав си - мисълта е по-важна от конеца. А дали е действал е трудно да се каже, защото няма как да знаеш какво щеше да е без него. :)
Пък и той би трябвало да те пази от "чужди лоши очи", или уроки по народному, а не по принцип от злополуки. Събития, оценявани като лоши, не са задължително такива, нито пък са наказание за нещо. Може пък ти (преди да се родиш, ако там "преди" въобще има смисъл) да си си заложил някакви събития, с които да придобиеш някакъв желан опит.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Знания Защита устройства, хора, снимки от въздействия

#19

Мнение от icrow » 19 дек 2014 10:03

Възелa е толковa необходим, колкото и мaхaлото. Просто оновa вълшебно нещо, нa което възлaгaш дa свърши рaботa. Нa прaктикa нямa нуждa от тaкивa нещa нито от оргонизaтори. Ние сме господaри нa природaтa и тя ни се подчинявa. Стигa дa знaем кaк. Товa е кaто нa някaкво устройство дa имa мигaщи лaмпички, които нaпрaктикa нищо не вършaт, обaче нa нaс ни изглеждa зaрaди тях супер рaботещa джaджaтa. A възелa си е вид мaгия с която зaключвaш нещо и докaто го връзвaш подсъзнaтелно вършиш рaботaтa. Кaкто е кaзaно човек aко имa вярa (обaче в Бог) колкото синaпено семе, то ще може дa премести и плaнинa. Мой съвет е не се зaнимaвaйте с мaгии мaтри и тн.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Slav

Re: Знания Защита устройства, хора, снимки от въздействия

#20

Мнение от Slav » 19 дек 2014 13:45

Спиридон написа:Слави, тази вечер ми е тръгнало да ти опонирам. Симпатичен си ми, дано не мислиш, че се заяждам, само споделям каквото (си мисля, че) знам.

Ако аз правилно съм разбрал Филип, прав си - мисълта е по-важна от конеца. А дали е действал е трудно да се каже, защото няма как да знаеш какво щеше да е без него. :)
Пък и той би трябвало да те пази от "чужди лоши очи", или уроки по народному, а не по принцип от злополуки. Събития, оценявани като лоши, не са задължително такива, нито пък са наказание за нещо. Може пък ти (преди да се родиш, ако там "преди" въобще има смисъл) да си си заложил някакви събития, с които да придобиеш някакъв желан опит.
Ами ами :) Съвсем добре си те разбирам и изобщо не смятам, че се заяждаш :)

От тази гледна точка съм съгласен с теб разбира се, но от моята гледна точка - тежка катастрофа и то от няма нищо съществено...просто поне засега не мога да извлека положителното :) Може би по-натам ще го оценя, но сега все още не мога (две години по-късно). Като цяло съм абсолютно съгласен с теб hola2

Отговори

Върни се в “Защита”