За здравето на човек - Лечение с кристали

Отговори
Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

За здравето на човек - Лечение с кристали

#1

Мнение от Спиридон » 21 апр 2015 17:29

Да споделя малко опит за успешно използване на кристали.

Преди време малкият синковец беше закачил нещо от това, което ни натръшка всички останали у дома. Цяла нощ не можеше да диша през носа нормално и на сутринта сополите бяха в изобилие, също и през целия ден. Беше вдигнал температура, макар и много слабо. Вечерта започна обичайното изостряне на симптомите и реших да пробвам с един единично терминиран кварцов кристал близо до главата му и с върха към нея, който стоя така цяла нощ. На сутринта нямаше и най-малка следа от сополи или че детето е било болно.
Кристалът е на око с дължина около 8см, диаметър 4-4.5 см и не е прозрачен, а е бял. Предварително го бях ”изкъпал” с вода от тръба на Филип.

Същият кристал и един друг, подобен по размери, но прозрачен, наскоро съвсем успешно успяха да облекчат болката от изваден мъдрец при съпругата ми и да я сведат до сърбеж (обикновено е признак на зарастваща рана).

Белия кристал купих в Родопите от сергия за сувенири, а прозрачния през ebay.

Мисля, че в първия случай можем категорично да изключим плацебо ефект, предвид, че става дума за бебе на около 10мес. Вярно е, че те се влияят по лесно от енергии и по-бързо се възстановяват.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Лечение с кристали

#2

Мнение от icrow » 21 апр 2015 18:47

Aко искaш ми прaти снимкa нa кристaлите дa ги мернa зa срaвнение. Рaзбирa се дaй нa някок друг дa ги снимa :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Лечение с кристали

#3

Мнение от Спиридон » 21 апр 2015 19:31

Ще ти ги пусна тази нощ. Да живей самоснимачката. :))
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Лечение с кристали

#4

Мнение от Спиридон » 23 апр 2015 07:03

icrow измери кристалите като 9/25/ белия и 9/31/ прозрачния. Worship Worship Т.е. не са особено силни. Допълнително, явно фактът, че съм ходил за риба, макар и преди много-много години, си е дал отражение :) - малко съм завишил дължините. Понеже не бяха пред мен, когато писах, а си ги представях, съм им дал по 1-1.5см допълнително. shy1

Въпреки това действат. Разпитах жена ми какво точно е усетила от тях - каза хладина, която започна отвътре и изтегли болката. Не съм и обяснявал нищо за одически хлад и топлина, за да не й влияя при опити с различни устройства, защото тя усеща в пъти повече от мен.

Единственото обяснение, за което се сещам, защо тези кристали подействаха в тези 2 случая толкова добре, въпреки че нямат особено силна измерваема енергия, е заради качеството на самата енергия и структурата на полето им. Райхенбах споменава, ако не се лъжа, че от кристалите (и магнитите) излизат най-разноцветни светлини, което може би означава широк спектър от енергии.

Лесно се намират такива кристали, ако някой реши да пробва. В магазините за минерали и полускъпоценни камъни са доста по-скъпи, но директно от хората в планините, които ги намират, е много по-евтино.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Лечение с кристали

#5

Мнение от Philip » 23 апр 2015 07:27

Спиридон написа:фактът, че съм ходил за риба, макар и преди много-много години, си е дал отражение - малко съм завишил дължините
:)) :)) :))
Не пропускаш да се изгъбаркаш със себе си Worship :))

***

И аз смятам, че кристалната енергия е многоизмерна и пълноценна. Излъчва много от съществуващите енергии, включително и тази на растеж :)
Освен това поради факта, че има - и + (ляво и дясно въртене), тя се свързва и хармонизира всичко в радиуса си :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Лечение с кристали

#6

Мнение от icrow » 23 апр 2015 09:56

Да, ама има и нещо друго Wink Могат да бъдат програмирани, аявно Спиридон има тази възможност. Вероятно подсъзнателно е станало като при снимките. Вероятно трябва да се разглежда оргона като електричество а оргонизаторите като уреди, които го превръщат в желаната за нас енергия. Примерни лампата превръща невидимия ток в светлина и тн. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Лечение с кристали

#7

Мнение от Philip » 23 апр 2015 10:12

Up!
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Лечение с кристали

#8

Мнение от Спиридон » 23 апр 2015 11:42

Преди време, като юноша бледен, прочетох една книжка, в която се казваше, че аз съм бил Центъра на Вселената. Много се притесних и спекох, защото изведнъж разбрах каква огромна отговорност нося - Слънце, планети, звезди, галактики, мъглявини, да не продължавам нататък. После разбрах, че това важало само за моята си вселена. За другите си отговарял съответният човек. Воденичен камък ми падна от плещите. Споделената отговорност беше съвсем друго нещо, светът изведнъж стана по-красив и бял, както пее Силвия Кацарова. Осъзнах, че светът го е имало и преди мен и, с малко късмет от негова страна, може би ще може да го има и без мен.
Вече нямаше нужда да гледам толкова сериозно на себе си и установих, че така се живее по-спокойно, нещата се случват по-лесно и няма нужда от непрестанни битки.

А пък и нали форумът не е за хора, които се вземат прекалено на сериозно, та гледам да спазвам правилата, защото се чувствам чудесно в него.
:) Hola

P.S. icrow, недей така, бе човек. Ся ще взема да се надуя. :))

А иначе, добронамерената мисъл е достатъчно силна при всички.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Лечение с кристали

#9

Мнение от icrow » 23 апр 2015 12:01

Гледай да не се пръснеш :))

Да но не при всички е отключено да могат да въздействат не само физически. :) Дефакто и оргонизатори не са нужни. Те просто са вълшебната отвара, чрез която си мислим, че стават нещата, а те стават предимно заради нас. Включително и оръдията и за колите и тн. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Отговори

Върни се в “Устройства за здравето на човека”