Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

Отговори
Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#21

Мнение от icrow » 14 мар 2016 22:29

А успя ли да проведеш опити с това което вече беше направил :? И аз се оглеждам за осцилоскопче някое старо ама да върши работа. Ако ти изпадне нещо в повече свиркай. Не че точно това в момента ми е най наложащото за купуване де. :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#22

Мнение от ivchak » 14 мар 2016 22:55

Честно казано не съм правил сериозни опити .Няколко пъти съм ползвал синус.генераторче с усилвателя от предният пост и генератора на Алгес, но нередовно(през ден два)Ползвал съм ги главно върху коленете (с Тора) и под стъпалата с ДМА(диска - плоската бобина).Забелязвам някакво облекчение на болката, но след 1 ден отново нещата се връщат.Хората казват че трябва постоянство , ама не остава много време, пък и постоянно правя и развалям някой генератор и още не мога да се спра на един с който трябва поне 3-4 дни да се прави облъчване за да се види дали реално действа.Освен това не ми се ще много на сляпо да се облъчвам защото не зная какво излъчват генераторите без да се видят на осцилоскоп.Онзи ден сина ми поръча едно евтино което с малко ъпдейт на софта (ако не дойде с последните ъпдейти) смятам че ще върши работа.Главният му проблем е , че е за напрежения до 5в и трябва да му се търси или да се направи високоволтова сонда. Ето това е http://www.ebay.com/itm/Hantek-6022BE-P ... SwezVWxYaX
Бъди здрав ! Hola

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#23

Мнение от icrow » 14 мар 2016 23:24

Благодаря! И ти да си здрав. :)

До колкото разбрах електроните не са много добри и е по добре стар руски аналогов от колкото такъв :?
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#24

Мнение от ivchak » 16 мар 2016 19:49

Айкроу, по принцип си прав , но някои хора казват , че ако аналоговият осцилоскоп е стар, пресъхват електролитни кондензатори, някои елементи си променят стойностите с времето и започват да дават различни смущения в картинката за които да се чудиш от какво са .Ако намериш аналогов и направиш тестове с подобен сравнително нов ще можеш да си направиш по правилна преценка , но да го вземеш просто защото работи не зная дали си струва sun

ново видео на което Мишин отговаря на въпроси
Между другото генератора който не успях да пусна се оказа че бил "малко" придирчив, и още няколко човека се оплакаха че не тръгва.Предполагам че причина е неправилно разположение на елементи , дълги крачета на елементите и още други неща които трябва да се спазват при високочестотната техника - все пак това са 300 Кхц.
Мисля че се сетих и защо с генератора на Алгес резонанса ми идва с 45кхц. по високо.Вероятно е заради кондензатора на изхода който всъщност се явява последователно включен(според мен) на капацитета на бобината и така общият капацитет пада и честотата се вдига :?. Предполагам че това не оказва влияние на ефекта , но за този генератор ще трябва бобина с приблизително 45 кхц. по- ниска честота за да постигнеш желаната от теб, т.е. по дълги жици :)
Опитите продължават . :))

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#25

Мнение от icrow » 16 мар 2016 21:48

Ако е малък капацитета можеш да направиш кондензаторен пакет с ключета и да променяш капацитета а можеш и да аднеш един променлив кондензатор. Примерно от старо радио :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#26

Мнение от ivchak » 10 авг 2016 10:40

Колеги, не виждам някой да проявява интерес към темата, но за всеки случай ще изложа още информация за резултатите натрупани през тези месеци и новите генератори на Денис (DEN737 - това му е никнейма).Според мен има доста обнадеждаващи резултати за лечение на различни болести, стига да се използува правилният генератор, правилната мощност,правилната бобина и времето на обработка с генератора.Има и не добри резултати при несъобразяване с горните правила при някои хора в по-тежко състояние и съобразяване с възрастта им.Поствам резултатите от първият(който вече не действа)и втория чатове с обмен на информация за приложението на метода.Също така чатовете в които може да се включите.Генераторите се люпят на всеки 2-3 дни и не мога да им насмогна, но като най надеждни и качествени генераторите на Денис и Сеан.
Чат-01 обмен опытом.zip
МИШИН - ЧАТ-извадки.zip
CHAT 02 Обмен опытом применения электрост.zip
CHATOVE -SKYPE.zip
SHEMA DEN73& - 19_07_2016.jpeg
den737 -A_B.png
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#27

Мнение от ivchak » 10 авг 2016 10:46

Още 3 генератора
den737 6.jpeg
den737 7.jpg
den737 8.jpg
Оказа се че TDA7056A и TDA7056B са най добри за АВТОГЕНЕРАТОР който сам се настройва на честотата на бобината .По точно малко на по ниска честота (от 3-10 Кхц) защото дросела в схемата сваля общата честота, но дава идеален синус по ток и напрежение sun
И схемата на Сеан която не можах да подкарам 1ya
GEN_TDMA.561ЛН2 v02(CD4049).JPG
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

mirkata
Мнения: 9
Регистриран: 31 окт 2017 15:57

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#28

Мнение от mirkata » 31 окт 2017 23:04

Повдигам темата защото тук се говори за първия вариант. Има развитие по темата за Мишин.
Ще се радвам за по нататъшно развитие на тази интересна и полезна тема.

dimlevski

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#29

Мнение от dimlevski » 21 апр 2018 15:29

Здравейте всички. Виждам отдавна никой не е коментирал нищо по темата за вихровите технологии и конкретно за намотките на Мишин / Тесла...
Ако все още има интерес - готов съм да споделя опит
Та...какво мислите..?

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6545
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#30

Мнение от icrow » 21 апр 2018 17:57

Ако имаш опит и ти се дава, ами давай! Тук вероятно няма да се изгуби и може някой и на теб да ти помогне.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Отговори

Върни се в “Устройства за здравето на човека”