Монaсите от Шaолин

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Монaсите от Шaолин

#1

Мнение от icrow » 26 фев 2016 21:31

Още съм нa aнтрaктa но нямaх търпение дa споделя. :)) Нa шоуто нa монaсите от Шaолин съм. Кaто остaвиме товa че един огънa две копия опряни в гърлото му нa дъгa и тaкa счупихa плочa в гърбa му с голям чук с зaсилкa, a друг му нaпрaвихa от копия легло и си полегнa. Тa по имтересното зa мен беше чупенето ня дебели пръчки в телaтa и глaвaтa мa монaсите. При удърa все едно пръчкaтa не достигa до тъкънтa a се удря нa милиметри от тялото и се чупи. Нито човекa помръднa нито кожaтa трепнa. Преди мaлко някой донесе пaрче от пръчкaтa и я рaзгледохме. Истинскa си е дебелa и твърдa, мaлко нaпомня нa бук.
Нaпрaвих снимки докaто нaбирaхa енергия и ще измеря много ми е имтересно. Зa сегa пускaм снимкa нa пръчкaтa. :))
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Монaсите от Шaо Лин

#2

Мнение от hyparh » 26 фев 2016 23:13

Сигурно е било супер! :) Аз съм голям фен на бойните изкуства, но никога не съм гледал на живо подобни изпълнения. За тези монаси каквото и да кажем сигурно ще е малко - те се обучават цял живот в тясно специализирани практики и умеят отлично да балансират енергията си, както и да я канализират и концентрират в която част на тялото си пожелаят. При определено ниво на концентрация тъканта става практически неразрушима, защото е защитена като от силово поле, както например един крехък кълн или тревичка пробиват цимент и асфалт с полетата си.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Монaсите от Шaолин

#3

Мнение от icrow » 27 фев 2016 00:25

Спряхa ми токa, тa утре повече снимки и видео, мaкaр че сa зле, че не ми е хубaвa кaмерaтa.

Убеден съм че изобщо пръчкaтa не достигa тялото. Колкото и дa издържa кaто му чупaт пръчкa със силa в вдигнaтия крaк и е мa земятa сaмо с другия и без дa трепне и без дa се дебaлaнсирa. Понеже имaше екрaни и снимaхa отблизо тa спецялно гледaх кaк все едно пръчкaтa не достигa изобщо плъттa нито вълничкa нито поддaвa. Вероятно и този който зaмaхвa прилaгa някaкво въздействие вурху пръчкaтa.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Монaсите от Шaолин

#4

Мнение от Philip » 27 фев 2016 05:01

А от малките имаше ли? :)

***
Мисля, че при измерване няма да има нищо или почти нищо.

Те работят с мисъл :)

Не е в такава степен разпределяне на енергия в тялото, колкото използване на факта, че светът ни е ментален (такъв, какъвто си го представим)

В главата му има пълната, безусловна вяра, че пръчката се чупи в момента, в който доближи тялото му ( или както си го представя). И тя се чупи.

При тях имаме пълен контрол над мозъка.

И щом мозъкът е напълно убеден в нещо - то става така, както е в него.

Още повече, че са там от малки и виждат именно това. А щом очите го видят - не им трябва и да вярват. За тях то е единствената истина.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Монaсите от Шaолин

#5

Мнение от Philip » 27 фев 2016 06:31

Копвам тук и последния линк, който пуснах днес в "новинарската лента" на форума.

Урок по телекинеза: Огъване на лъжица
http://psi.newage.bg/%D1%83%D1%80%D0%BE ... 1%86%D0%B0

Цялата страница е с различни уроци за различни думички :))

Всъщност всичко се свежда до едно: Мозъкът да е сигурен, че това е истина!

Светът ни е такъв, че в каквото вярва мозъка, че е истина - то е реално.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Монaсите от Шaолин

#6

Мнение от hyparh » 27 фев 2016 08:33

Преди време по Discovery или NG (струва ми се беше в "Свръхчовеци", но може и да бъркам) даваха за такъв човек, който чрез леко потъркване с палец и показалец и известна концентрация, успяваше да размекне и огъне лъжица в тънката й част. Този, който го подлагаше на тестове, си беше донесъл собствена лъжица за по-сигурно, а май изпробваха и с произволна лъжица от кафенето, в което бяха отседнали.
Човекът първо трябваше да повърти лъжицата в ръцете си - да усети добре теглото и материята й, и чак тогава започваше процеса по огъването.
Накрая интервюиращия просто вдигна рамене и каза, че няма представа как го прави :)

Тук също трябва да се внимава за фейкове, понеже някои по клипчетата будалкат с лъжици изготвени от сребрист метал (забравих му името в момента), който се размеква и топи при телесна температура.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Монaсите от Шaолин

#7

Мнение от icrow » 27 фев 2016 09:49

Имаше 6 годишен и няколо малко по голями. Едното дете се качваше на метална рампа с ножове вместо стъпала. Мина го веднъж и после още вднъж с пръчка на раменете и две кофи в двата и края с нещо вътре. Wonky . Правиха салта малкитре. Като вместо на раце се опираха на глава, при това с голяма скорост. :))
Предишния ден гостуваха на шоуто на Слави и той помоли китаеца да му покаже някой удър. Китаеца замахна с длан към стомаха на Слави и той отскочи няколко крачи назад. А е доста кила. Пак не се видя кой знае какъв удър. Според мен това е някакво събиране на енергия в рацете или където искат и я ползват.
Вчера баш мастера накара цялата публика да се изпреави и да тренират дишане с тях. По точно ни го показа. Направихме упреажненията и към края някакво вибриране в дланите усетих. Малко по късно човека който зад сцената разкаваше ( жалко че беше на английски имше доста малки деца и по възрастник хора, които не са реазбирали а разказваше много интересни неща) пита дали сме усещали нещо странно в ръцете и че това било чи. Ухилих се до уши :))
Снимкитенпо късно че да сезахващшам с колата, че пак ще рукне някой дъжд olele Dash
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Монaсите от Шaолин

#8

Мнение от icrow » 27 фев 2016 22:41

Дааааммммм. Много интересно :))

Надявах се някой да е качил клипове от вчера, ама няма, та ще трябва да кача моите, които са с отвратително качество ама... :))

Така!

Там където се увисва на въртящото се копие по корем и се върти, когато започва да се помпа в началто е 300 и нещо колкото си му е по принцип. По средата енергията от главата е 6 000 000 а към края когато ляга на копието е 19 000 000 Wonky Мигновено след като скочи от копието вече пак е с 300 и нещо. Тялото си е около 300 през цялото време. :?

Става още по интересно :))

През цялото време когато се подготва силата от главата му нараства от 70 000 000 до момента на счупване на желязото, когато достига 157 000 000 Wonky Wonky Wonky Веднага след това пак се връща на 300 и нещо.

Тук

този с копията в врата му варира енергията от 60 до 80 000 000 а този който замахва с чука в плочата енергията му е 1 200 000

Найс а :))

ПП
Там където чупят пръчките не съм снимал, та не мога да видя колко е. Ако се почвят клипове ще го видя.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

gomi
Мнения: 434
Регистриран: 18 ное 2014 17:25
Местоположение: майна таун

Re: Монaсите от Шaолин

#9

Мнение от gomi » 27 фев 2016 23:06

Wonky Wonky Wonky Wonky
IT'S RIGHT THERE IN FRONT OF YOUR EYES!
John BEDINI

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Монaсите от Шaолин

#10

Мнение от hyparh » 27 фев 2016 23:16

Cuz_clapping Worship Искам цялото представление :)) Ако са го снимали с камера, може и да го метнат някъде.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Отговори

Върни се в “Развитие на възможностите”