Други - Честит Рожден Ден
Re: Други - Честит Рожден Ден
Фил, малко на патерица, но по добре късно от колкото никога. Жив и здрав да си! Всичко, което хващаш да ти върви. Да черпиш от океана на знанието и възможностите с пълни шепи! 
С мързел към прогрес. 
my logic is undeniable
my logic is undeniable