Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

Отговори
Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#291

Мнение от hyparh » 27 апр 2020 11:39

Тази практика май е за източване на повече пари от еврофондовете. Пък дали информацията се изопачава, това слабо ги интересува.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#292

Мнение от Спиридон » 27 апр 2020 11:45

И аз видях в нета за предлагане на пари. Не намирам особена логика така да се завишава бройката, за да се стряска населението, защото и сега могат да си нагласят стъкмистиката, както си искат. Едва ли някой извън ограничен кръг хора има инфо всички починали за деня от какво са си отишли, пък тях могат да ги притиснат/подкупят, тестове могат да се нагласят.
И си мисля, че всъщност може би не е лоша новина. Явно им трябва официално документирана бройка, за да получат повече пари от ЕС и нещата опират до обикновен нагъл грабеж на пари. Не, че това е малка гадост, ама на фона на другото бледнее. Пък и е редовна практика да се пускат слухове, че ще се предприемат много тежки мерки, след което "айде, ларж сме, затова само някои от тях". Да видим.

А мнението ми за "честността" на италианците го писах вече. Германците пък явно държат другата линия - да покажат, че смъртността е малка, т.е., че е въпрос на добра здравна система и другите сами са си виновни за положението, т.е. - няма помощи, а само заеми и то за всяка държава отделно, а не за целия ЕС.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#293

Мнение от icrow » 27 апр 2020 12:52

По важното е че явно изобщо не е толкова страшен ако изобщо го има вируса. Това че източват пиявиците пари е страничен ефект на общата цел.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#294

Мнение от Philip » 27 апр 2020 15:09

Материал от 2018, базиран на материал от 2012 и във връзка с моя материал, който пуснах преди няколко дни.
Аз искам да ми сложат чип
blife.eu/аз-искам-да-ми-сложат-чип/

По някаква причина не мога да направя линка активен.
Така че на някой ако му е интересно трябва да го копира и зареди в браузера си.
Наблюдавам Анализирам Променям

gomi
Мнения: 434
Регистриран: 18 ное 2014 17:25
Местоположение: майна таун

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#295

Мнение от gomi » 27 апр 2020 20:57

и малко тайно видео на бай Бил Гейтс... за какви неща ще има в ваксините... за премахване на определен тип гени в хората,
така наречения "божествен ген" ....
IT'S RIGHT THERE IN FRONT OF YOUR EYES!
John BEDINI

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#296

Мнение от hyparh » 30 апр 2020 21:46

Ето подробности относно чипирането и пълния контрол върху личния живот, който може да се наложи с това. Видеото изглежда е закачено към FB, не успях да го открия в тубата.

https://video.fsof5-1.fna.fbcdn.net/v/t ... e=5EAB3EAA
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

pipilica
Мнения: 119
Регистриран: 17 юли 2015 01:01
Местоположение: София

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#297

Мнение от pipilica » 01 май 2020 06:02

Много филми гледате, те и ся ви следят, чрез телефони, кредитни дебитни и всякакви други карти дето ползвате, интернет доставчика и още други неща дето на пръв поглед изглеждат нормални. И какво от това като те следят, само ти пускат подходящи реклами по сайтовете дето обикаляш. Отделно че с ваксина не може да се премахне ген в ДНК-то, ма прочетете малко биология. Е тия дето са си купили Алекса и тва другото подобно, ся не се сещам как му беше името, сами са си виновни, да го хвърлят като не искат да ги следят и у тех, обаче е гъзария и мързел и модерно.
Добре де какъв контрол могат да ми наложат на личния живот, не мога да се сетя, да ти контролират мозъка не е лесна работа.

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#298

Мнение от hyparh » 01 май 2020 09:07

Едно е да се опитват да ти влияят чрез техниката, която споменаваш, а съвсем друго чрез нещо вградено в тялото ти. "Контролирането на мозъка" може да се окаже не чак толкова трудно, колкото изглежда на пръв поглед... Доказано е, че обикновени звукови вълни (т.е. вибрации) с определена честота, оказват силно влияние върху индивида. Примерно може лесно да се постигне състояние на страх, параноя, халюцинации (зрителни, звукови). Даже имаше звукова честота, която може да предизвика смърт при по дълготрайно въздействие. Нещо, вградено в тялото, може да бъде накарано да вибрира (без да се усеща) и така вибрациите да се разпределят лесно навсякъде. Отделно че то има директна връзка с тялото ти и така по-лесно организмът ще бъде импрегниран с честоти в радио- или микровълновия диапазон, които може да разстроят енергийната система на организма.

Аз такова нещо няма да си сложа и съм сигурен, че няма да съм сам.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#299

Мнение от icrow » 01 май 2020 10:31

pipilica написа:
01 май 2020 06:02

Добре де какъв контрол могат да ми наложат на личния живот, не мога да се сетя, да ти контролират мозъка не е лесна работа.
Стой и гледай!
Между другото в Библията в последната книга е описано че който не носи числото на дявала няма да бъде допускан никъде да пазарува и тн. Така че вероятно нещо такова ще представлява тоя чип. А до колкото знам Италинците са едни от първите вече чипосани!
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#300

Мнение от ivchak » 01 май 2020 21:03

Чиповете могат да са и като подкожна ваксина и през 5G мрежата - те ти булка спасов ден. Надявам се Тръмп да успее да се пребори с фармо мафията и масоните до края на лятото Hush

Отговори

Върни се в “Други”