Как и защо работят скалните светилища

Принципи Взаимозависимости Действие на материално ниво
Потребителски аватар
sorrry
Мнения: 66
Регистриран: 11 юни 2015 11:51
Местоположение: sofia

Re: Как и защо работят скалните светилища

#21

Мнение от sorrry » 17 дек 2022 21:47

Понеже и мен ме влекат кристалите и скалите, и особено много енергиите и силовите полета, споделям лично наблюдение. Около повечето мегалити които съм посещавал съм забелязал сравнително големи естествени водоизточници. Давам пример само с два. Над Бузовград се намира уникален мегалит - светилище. Особеното което може всеки да види е, че от върха при самия мегалит тръгва кристална кварцова жила, всъщност няколко, които се впиват в язовир Копринка.
Друг за мен по- съществен пример е Бегликташ над Ропотамо. При него целия хълм е опасан със скални структури. Интересното при него, което открих е кристалните жили слизащи до заливите на полуостровчето. Очарованието ми бе неописуемо когато забелязах отворени кристални друзи на края на жилите обърнати към морето. Особеното на заливите там е, че са клиновидни към открито море. Най- малкото вълнение засилва цялостна вълна и доста добре я ускорява. достигайки дъното на залива, вече има потенциал, който се предава частично и върху друзата. Кварцът е пиезоелектрик и превръща механичния импулс в електричен, който по жилата стига до светилището. Според мен и това е част от енергийнта им система, но си нямат оператор. Единствения мегалит с оператор е в Крибул при баба Юла.

Hola

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Как и защо работят скалните светилища

#22

Мнение от Philip » 18 дек 2022 05:20

:) Up!
Според мен си абсолютно прав! :)
***
Изворите високо в планините са там, защото водата под земята винаги следва енергията.
***
А и за операторите е точно така. Всяко "светилище" е за работа и промени на хора и Природа :) ...С оглупяването във времето стават поклоннически центрове и места за жертвоприношения Doh 1ya

ps

(Оказа се, че тук не съм качил текстовете за трите части на написаното от мен, а съм дал линк само за първата. Сега качих текстовете в първия пост на темата, но пък не можах да кача снимките :)) Форума не дава такъв брой снимки да са в един пост :)) Сложих линк под всяка от трите части към страницата в блога, а там съм онагледил абсолютно всичко)
Наблюдавам Анализирам Променям

Отговори

Върни се в “Енергията на Природата Принципи”