Моля измерете

Ако сте направили нещо, тук е мястото, където да получите мнения за него
Отговори
Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Моля измерете

#321

Мнение от Philip » 10 фев 2021 05:02

icrow написа:
09 фев 2021 08:35
Може би трябва да се пробва като ядро на хармонизатор.
Up! :)
Може би ще работи и при поставяне върху (над) готов хармонизатор.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Моля измерете

#322

Мнение от icrow » 10 фев 2021 10:45

Може би и отгоре и отдолу :?
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

arctic-wolf
Мнения: 22
Регистриран: 13 яну 2023 15:32
Местоположение: Sofia

Re: Моля измерете

#323

Мнение от arctic-wolf » 14 яну 2023 10:53

Здравейте, за първи път пиша във форума . Много моля за измерване на двете кани с вода и дали е добра за ежедневно пиене. Сдобих се с уред за зареждане на вода и силно се надявам, че работи, както трябва , но досега не съм разбрал самия заряд колко е като стойност. Дори да е сравнително закръглено като стойност , пак ще ми върши работа , за да знам какво точно пием и готвим в нас. Едната снимка е на кана с вода, зареждана 40 минути, а другата е същата кана с вода, зареждана 3 часа.Някъде в темите четох, че има случаи на вода, която след известен период на зареждане е добра за пиене, а след още няколко часа зареждане зарядът се е повишил още, но е по-лоша за пиене от първата , затова качвам 2 снимки, а не една.
Виждам,че от над година никой не е писал в тази тема - ако на въпроса ми не му е мястото тук, моля извинете незнанието ми, отскоро съм тук.
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Моля измерете

#324

Мнение от icrow » 16 яну 2023 12:17

Здравей! Добре дошъл! Точната тема си избрал. Ако искаш разкажи и покажи уреда, който ползваш.
Иначе първата снимка е 290, което е доста добре. Обаче долната е -250! Може би уреда си мени заряда на някакво време.
Съществува и вариант, ти с твоето съмнение, което изказа да си повлиял на водата.
Което е добре за теб! След като се научиш да го контролираш :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

arctic-wolf
Мнения: 22
Регистриран: 13 яну 2023 15:32
Местоположение: Sofia

Re: Моля измерете

#325

Мнение от arctic-wolf » 16 яну 2023 19:46

icrow написа:
16 яну 2023 12:17
Здравей! Добре дошъл! Точната тема си избрал. Ако искаш разкажи и покажи уреда, който ползваш.
Иначе първата снимка е 290, което е доста добре. Обаче долната е -250! Може би уреда си мени заряда на някакво време.
Съществува и вариант, ти с твоето съмнение, което изказа да си повлиял на водата.
Което е добре за теб! След като се научиш да го контролираш :)
icrow, благодаря ти за измерването! Резултатът от минус 250 ме озадачава и силно ме притеснява. Вода зареждана с този уред я използваме с надеждата, че ще помогне за възстановяване на човек, който е със сериозни здравословни проблеми. Аз също я пия често и е така от около един месец, през който определено се чувствам доста по-енергичен. Излиза, че е възможно в дадени моменти/дни да сме пили нещо много вредно.
Още в 14:00 прочетох отговора ти и след първоначалното стъписване , след половин час вече на по-хладен ум направих сходно зареждане като миналия път. Вода от чешмата в същата кана зареждана 40 минути ,махната от уреда и снимана, след това същата вода оставена отново върху уреда, докато станат 3 часа зареждане. Много те моля пак да ги измериш.Знам , че е нахално да те притеснява така човек, който даже и форумно не познаваш... Предполагам, че да измериш стойност 290 е повече работа от това да измериш, че нещо е между 200 и 300, на мен не ми трябва прецизно, само да кажеш - това е около +200 или това е около -300 ми е напълно достатъчно.
Съществува и вариант, ти с твоето съмнение, което изказа да си повлиял на водата.
Всъщност аз винаги съм имал най-вече големи надежди , че всичко работи и водата заредена от уреда е много полезна, не бих казал съмнения. Но дори и така да беше, трудно ми е да повярвам, че мога така да създавам толкова отрицателен заряд.По-скоро в случая бих търсил технологичен проблем в уреда. Ще опиша и уреда, но в момента не ми се иска да повлиявам с подобна информация.
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Моля измерете

#326

Мнение от icrow » 17 яну 2023 12:27

Не ми е проблем не се притеснявай. Става за секунди измерването.
Първата снимка е 60 втората -110
Обаче има едни -70 в околното пространство.

Имам усещането, че някой хора си мислят така, като казвам, че има негативно поле наоколо и едва ли не ще искам пари на някой да му го оправя. За толкова години не съм взел и една стотинка за измервания. Не съм и продавал устройства. Винаги съм помагал само с инфо и измервания. Никой не ме обвинил до сега в такова нещо, но аз усещам, че има такива хора.
И тъй като нищо не печеля освен позитивни помисли на хора на които съм помогнал, не ме и интересува кой какво си мисли. Който има нужда помагам с каквото мога. Който се съмнява, да не се обръща към мен!
Живи и здрави! :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

arctic-wolf
Мнения: 22
Регистриран: 13 яну 2023 15:32
Местоположение: Sofia

Re: Моля измерете

#327

Мнение от arctic-wolf » 17 яну 2023 19:18

Само мога да се радвам за помощта и затова, че има толкова отзивчиви хора.
Обаче има едни -70 в околното пространство.

Искаш да кажеш, че в стаята има негативно поле, като такова от подводни води и мрежа на Хартман ли? И евентуално то влияе на уреди генериращи позитивна прана ?Или че отрицателната вода в каната излъчва поле наоколо? Ще изпратя снимка на мястото ,където съм снимал каната с вода и двата дни(на 1 метър от масата и столовете). Всичко си е в този вид от години в тази част на хола(т.е. празно пространство), с изключение на натрупаните маса ,столове и шкаф, които се появиха преди няколко месеца от наша далечна роднина(дори не съм я познавал лично, толкова далечна), която си отиде от тоя свят на доста години и ги натрупаха временно тук в този ъгъл ,защото нямало къде да ги сложат ,но досега не са преместени. Относно подводните води,ако си имал това предвид , има ли значение, че съм на първи етаж ,а не по-нагоре?
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

arctic-wolf
Мнения: 22
Регистриран: 13 яну 2023 15:32
Местоположение: Sofia

Re: Моля измерете

#328

Мнение от arctic-wolf » 06 фев 2023 21:17

Мога ли да помоля за измерване на водата на снимките.Правени са по сходна схема ,както тези от по-горните постове - първо 1л вода за 40 мин. и след това 1л вода за 3 часа.Тук чашата с вода е около 200мл (20% от 1 литър) и затова е към 7 минути зареждана. Разликата е , че уреда за зареждане е стоял 20 дни в съвсем друга стая(без негативно излъчване в нея) и съм го минал два пъти за 3-4 секунди на чешмата през изминалите дни , както и че каната е различна.
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Моля измерете

#329

Мнение от icrow » 06 фев 2023 21:27

Първата е 270 втората 60.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

arctic-wolf
Мнения: 22
Регистриран: 13 яну 2023 15:32
Местоположение: Sofia

Re: Моля измерете

#330

Мнение от arctic-wolf » 06 фев 2023 22:17

И двете са положителни ? Егати майтапа. И все пак нещо в уреда най-вероятно не е в ред. Не може колкотото повече се зарежда нещо, толкова да става с все по-нисък заряд. Ако това се сложи до болен орган на човек , не се знае докога ще произвежда плюс и кога ще започне да зарежда с минус. А и друго - липсата на негативно поле наоколо и измиването на уреда на чешмата не са повлияли кой знае колко - примерно водата на първото зареждане да се покачи на 1500 примерно , забелязва се разлика само в това, че дълго зареждана вода не става минус,както беше преди това.
Впрочем това 270 е като 270 деветки по скалата от преди години, по която се е мерело,а 60 е нещо като +6 по въпросната скала, както разбирам, като ей сега изчетох за пореден път темата "НОВА скала за измерване". По принцип 270 деветки си звучи внушително на фона на +6, по-силно е с доста пъти, сигурно 20-30 пъти по-силно.
Благодаря за измерването!

Отговори

Върни се в “Моля измерете!”