Трискелион - Действие

Отговори
Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Трискелион - Действие

#1

Мнение от Спиридон » 19 ное 2014 12:29

Philip написа:Едно такова дребосъче (ако пък е направено и лично - още по-добре) хармонизира много мощно трите основни и различни енергии, действащи в тялото.
Philip написа:Специално при тези нещица, колкото са по-мънички и по-симетрични, еднакви и с точен брой навивки, а същевременно и са направени с нужната дължина медна жичка, толкова по-действени са.
При тях енергия, която се измерва, почти липсва.
За сметка на това, когато е в близост до човек, човешките енергии се хармонизират във времето.
Реално това е хармонизатор на най-фините човешки енергии. (когато е направен качествено, с удоволствие и с харесване)
За един човек е добро, когато е с три витки, а за друг - с до седем, но когато е за човек - винаги трябва да е с три спирали!
Ако трябва да обясня по друг начин - Излъчването му е най-близко до това, което се излъчва от центъра на сърцето на Добър Човек!
За сниман огрян от Слънцето трискелион, който преди това е бил в хладилник:
Philip написа: Излъчването на същото трискелионче сега е съвсем различно. ...И от предишната снимка, и от другите без изстудяване и Слънце.
"Енергията" тук е подобна като при семенце, което точно тръгва да покълва или като при здраво и съвсем скоро родено детенце. Всъщност е много чиста и Природна енергия на растеж и развитие.
Philip написа:Трискелиона формира чиста енергия, напълно сходна с тройката основни енергии при човека.
С близко действие е.
Уравновесява трите начала в човека.
Според мен по-полезното излъчване е откъм страната, показана на снимката отдолу, но не винаги от тази страна се получава по-силното излъчване.
http://storage4.album.bg/608/igp8389_ad119_31532727.jpg

На коя страна излъчва по-силно, зависи (пак според мен) от това кой край на проводника излиза външно от спиралата си и кой вътрешно.
Определя се с Colere , но предполагам, че веднъж определен дали е "свободния" или "новоотрязания" край на бобината, положението се запазва.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Трискелион - Действие

#2

Мнение от Спиридон » 25 ное 2014 10:53

Philip написа:Поствам виждането и мнението на човек, който чете в "гаража", чете и тук, но не желае да поства. Ценя много мнението му, защото има много прецизно ментално виждане на "енергиите", съставляващи физическия свят а и не само.
Аз усещам три неща във форума като хармонични, тоест „даващи” едното и другото и „отнемащи” едното и другото – тръбите, които правиш ти, трискелионите и хармонизатора на Слим Спърлинг/само като идея, но не с тази конструкция, по-различен е този, който аз виждам като „хармоничен” по начина по който ти описах/. Въпроса с материалите също е важен. Там като "потъна" пък става още по объркано и "трудно" за написване.
Хиляди благодарности от мен за написаното и споделеното! :)
Изрязал съм тази част от цитата, която има отношение към трискелионите. Целият пост на Филип е тук:
viewtopic.php?f=24&t=31#p91

.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Отговори

Върни се в “Трискелион”