Уреди за обработка на вода

Зеолит Оргонни устройства Вихрови тръби Шаубергер
Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Уреди за обработка на вода

#51

Мнение от icrow » 24 юни 2021 10:52

Интересно. Сподели какво си лекувал и какво се случва след терапията.

ПП
В пдф още първите изречения има по няколко думи сляти. Ако ви е рекламен не е лошо да го оправите. Не седи мн професионално. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
sorrry
Мнения: 66
Регистриран: 11 юни 2015 11:51
Местоположение: sofia

Re: Уреди за обработка на вода

#52

Мнение от sorrry » 25 юни 2021 00:02

Ха ха ха. Благодаря за забележката. Портфолиото на продукта май го е писал шефа, който е собственик. Малко е от ония нетърпеливите младоци, леко припрян. От друга страна се получава и положителен резултат. Въпреки, че е с грешки, клиентите само от интерес като пробват продукта и остават очаровани и изумени. Не е само текста. Фотографа, понеже бързаше и засне най- нескопосания прототип. Всички са впечатлени като открият, че няма следи от заварки и обработка на корпуса.
Няколко наши примера за резултати:
-Едни от първите ни клиенти са Доктора и Треньора на националния по плуване. Имаме референции колко бързо се възстановяват и какви резултати дават след терапия.
-Вече няколко спасени животи на хора изписани от онкологията без право на връщане
- Тежка форма на проблем с простата. Запушване за цели две седмици с образуване на кетони и множество усложнения. на втория час се отпуши и сега споделя че е като войник.
Мога да разказвам за всяка машина и всеки клиент,

Интересно е и при здрави хора без забележими проблеми. Първото което ми направи впечатление ( Личен опит) е сутрешния вдървек. Малко срамно, но си е така. Вечер съм доста активен до късно и бързо се наспивам. По предложените начини за терапия от George Wiseman си направих предпазни очила с вход за Браун газ и за месец терапия си намалих диоптера на половина.

Това което разбрах от химиците по микробиология е,че при растенията фотон от слънцето избива електрон от хлорофила. Той на свой ред участва във фотолиза с водата от корените и я разделят на кислород и водород. Кислорода се освобождава в атмосферата, а водорода се свързва с въглеродния двуокис пак от атмосферата и образува захари, което е храната за развитието им. Когато ги поливаме с обогатена с газ вода, израстват много по-бързо с мощни и месести листа и стебла, устойчиви са на вредители и неблагоприятни метеорологични условия и дават повече,по-вкусни и по- големи плодове

Във животинския свят на първо място водорода е най-мощния антиоксидант, със всичките последици от това Dance1 .Има способността да подобри пропускливостта на клетъчните мембрани и така да се ускори обмяната на веществата. Лично на мен ми е най-непонятно, но и най - интересно, има голямо участие във постоянното репликиране на ДНК веригите. Не само спомага за точното копиране на информацията, но има твърдения, че възстановява загубена такава. ( Не съм го срещал в официална научна публикация)

Поразприказвах се малко. Дано съм бил полезен и да ви е било интересно.

Поздрави

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Уреди за обработка на вода

#53

Мнение от icrow » 27 юни 2021 12:42

На мен ми звучи добре. Вероятно ще го пробвам. :)

Малко оф топик, но се сетих от това за очите. Направих си пирамида от медна тел с цел докато лежа главата да ми е в нея. Основната идея беше да оправя един вероятен проблем в мозъка. Обаче забелязвам доста голямо подобрение в зрението, без да съм имал намерение за това.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

mascara
Мнения: 142
Регистриран: 25 авг 2016 19:00
Местоположение: София

Re: Уреди за обработка на вода

#54

Мнение от mascara » 04 юли 2021 22:20

Много любопитно! :?

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Уреди за обработка на вода

#55

Мнение от icrow » 21 дек 2021 14:48

С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Уреди за обработка на вода

#56

Мнение от Philip » 22 дек 2021 06:39

Кангена е върхът в обработката на водата. Винаги съм го казвал. Само едно е лошото. Неимоверно скъп е за нас.
Опитах да намеря този уред в нета, че да разбера какво точно мери тази всезнайка, но не ми излиза нищо.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Уреди за обработка на вода

#57

Мнение от hyparh » 22 дек 2021 11:48

Уредчето би трябвало да е измерител на окислително-редукционния потенциал - ОРП метър.
Преди време мислех да си взимам, но така си остана. Сега разгледах в нета, цените им са в диапазона 60-200лв.

Доколкото си спомням по метода на водородизирането с чист магнезий + малко ябълчена киселина, се получават стойности около -300, което никак не е зле като за евтини материали :)
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Уреди за обработка на вода

#58

Мнение от icrow » 28 дек 2021 23:35

С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Отговори

Върни се в “Пречистване, енергетизиране, структуриране на вода”