Грип и хрема

Прости, но действащи начини за бърза помощ при различни проблеми. Само за лично изпробвани неща!
Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Грип и хрема

#1

Мнение от Philip » 29 ное 2014 07:38

Кармолис. Така се казва. Продава се в шишенца по 40 и 80 мл
От 80мл е около 9 лв в аптеките.
Мазва се с пръст в носа и след няколко минути прекратява теча :) за няколко часа. При ново потичане - пак. Така до отминаване.
Ако нещата са и към гърлото и дробовете - по няколко капки, както са си го написали хората на етикета.
Направено е от десетки билки :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: ТЕОРИИ Оргонна енергия Принципи

#2

Мнение от icrow » 16 фев 2015 10:43

Носиш ли от спиралите?
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: ТЕОРИИ Оргонна енергия Принципи

#3

Мнение от Philip » 16 фев 2015 11:07

Ами по принцип докато ходех на работа ми беше в джоба на панталона. Така че през деня - да.
Но после две седмици не ходих и реално нямаше спирала около мен. Още повече под натиск от съпругата отидох на лекар, та докато чаках там хванах и това, което го нямах от всички кихащи и кашлящи наоколо zile Wonky
Една седмица бях на един антибиотик, другата - на друг. Направиха ми задника на решето за тоя що духа :)) ...И естествено - резултат откъм оправяне - никакъв. И естествено - всеки ден нови болни пред кабинета и нови кихащи, кашлящи и ...айде няма да продължавам :))
Тръгнах пак на бачкане и на четвъртия ден бях по-зле и отпреди, щото и там - куп болни.
...Та сега съм си пуснал отпуска и ще я откарам докато не се оправя тотал с нашите си работи.
...И спиралата ще си я окача на врата :) Hola
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: ТЕОРИИ Оргонна енергия Принципи

#4

Мнение от hyparh » 16 фев 2015 11:50

И аз тази зима съм особено податлив на хреми, настинки и въобще всякакви грипоподобни нещица. От Нова година насам сума ти пъти ме повториха, не си спомням преди да съм влизал в такава серия, явно са много упорити гадинките този път. Аз също бях две седмици отпуск, днес вече съм на смяна.
Всичко започна с поява на солен вкус в устата, което за първи път ми се случва. От време на време вкусът ставаше толкова силен, че все едно бях пил морска вода. Сякаш се генерира в самата уста и навътре в синусите (носоглътката). Няколко дни след появата му започна и серията от вирусни/бацилни атаки или там каквото е. Когато вкусът попремине преминава и вируса, когато се възобнови - нова атака. Понякога от солен се променяше в горчив, но преобладаваше соленото. Като симптоми имах хрема (от носа тече вода твърде богата на сол и се втвърдява в солни кристали - шах!), преминаваща в лека кашлица и стомашни неразположения. Не съм вдигал температура.
Поради тези чудновати симптоми реших да си направя по-обстойни изследвания. Направих си рентген на белите дробове - няма следа от бронхит или пневмония. Пълни кръвни изследвания - перфектни.
Направих два курса с антибиотик, но не помогна особено. Сега пия едни таблетки за имунитет (в момента не се сещам за името), личния лекар ми предписа едни смучещи хапчета за настинка и сиропчета. Обаче още имам солено в устата :)) макар че за момента са ме отпуснали настинките (уж).
То май си стана за темата "Здраве" :)
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: ТЕОРИИ Оргонна енергия Принципи

#5

Мнение от icrow » 16 фев 2015 12:15

Аз пък чак се очудвам как всички около мен болни пък аз все здрав слава Богу! Дори колегата, който по прицнип почти не боледува сега подмърча киха и тн. От малък насам само миналата година съм ползвал антибиотик и съм твърдо против и още съжалявам, че го взех, но бяха тръгнали нещата към много лош бронхит. Имам чувството, че спиралата помага да не се разболявам, защото е единственото, което е по различно при мен от преди.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

smsi-h
Мнения: 128
Регистриран: 14 яну 2015 15:54

Re: ТЕОРИИ Оргонна енергия Принципи

#6

Мнение от smsi-h » 16 фев 2015 20:42

icrow написа: Имам чувството, че спиралата помага да не се разболявам, защото е единственото, което е по различно при мен от преди.
Ха-ха-ха-ха...
Де да беше само спиралата по-различното у теб. Изобщо не си в час. С наличието на спиралата си променил най-важната съставка на имунитета, а именно СЪЗНАНИЕТО СИ! ПРОМЕНИЛ СИ ГО на ниво съзнание и още повече на подсъзнание, защото със спиралата в джоба имаш вътрешното успокоение, че нещо те пази и защитава, т.е. станал си неуязвим за бацили, ама буквално на поне първите няколко нива. Нещата си действат най-вече на информационно ниво. Нали знаеш, най-важното нещо на бацилите е ДНК, т.е. информацията, а като имаш за тях СЪЗНАТЕЛНА ИНФОРМАЦИОННА БАРИЕРА В ТЕБ, си като бетонна стена за автомобил.

При мене тези неща ги прави червеното винце. По 200 грама почти всяка вечер. От три години бацилите ме хващат за по два дни и то много леко. От три години не съм вдигал средно по веднъж на година температура не повече от 37,5. Ама винцето си е мойто, от рязането на лозето до изпиването и не пръскам гроздето с химикали, не го копая, само се коси тревата. Преди да се сдобия с лозе боледувах доста често и то сериозно.

Най-голямата истина е вътре в нас! Hush

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: ТЕОРИИ Оргонна енергия Принципи

#7

Мнение от icrow » 16 фев 2015 21:32

Баси човек защо не си ни светнал до сега? :)) Утре изхвърлям всички оргонизатори и почвам да карам с мисъл :)) Иначе до някъде си прав ама не съвсем Hush

ПП
А и преди съм носил възел на Мировинг, но не съм имал същите превенции. А твоето вино кога ще го пускаш по аптеките? Qb
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: ТЕОРИИ Оргонна енергия Принципи

#8

Мнение от hyparh » 16 фев 2015 22:02

Трябва да имаме и друго предвид. Ако болестта е причинена от бацил и всячески се оргонизираме, може да има обратен ефект. Аз примерно през този период гледах доколкото ми е възможно Слънцето през бинокъла за поемане на различни честоти, облъчвах си често вода предимно с кристала на 528Hz (оздравителна честота я водят), зареждах си вода с ОК-Магнум на Кадуцеус, култивирах си собствената енергия... ма то на бацила ако му е добре с тая енергия си живурка екстра и сигурно се размножава още повече :)) Не съм сигурен, но трябва и това да се вземе предвид, все пак и те са живи организми и се подхранват с оргон.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

smsi-h
Мнения: 128
Регистриран: 14 яну 2015 15:54

Re: ТЕОРИИ Оргонна енергия Принципи

#9

Мнение от smsi-h » 16 фев 2015 22:16

icrow написа:Баси човек защо не си ни светнал до сега? :)) Утре изхвърлям всички оргонизатори и почвам да карам с мисъл :)) Иначе до някъде си прав ама не съвсем Hush

ПП
А и преди съм носил възел на Мировинг, но не съм имал същите превенции. А твоето вино кога ще го пускаш по аптеките? Qb
Ми не съм ви светкал, щото не е имало подходящ момент като настоящия. Много имунолози, особено онези по-честни и отстояващи истината, които се занимават с ваксините, твърдят, че най-важната и главна съставка на имунитета е самото индивидуално съзнание. На същия принцип действа и плацебото. Всички нужни ни лекарства са вътре в нас, човек си е напълно самодостатъчен и за да съществува няма нужда от нищо външно освен от слънчева светлина.
Прав си за мисълта, с нея сме стигнали до тук и с нея ще стигнем още много далеч.

Казах ви, най-голямата истина е вътре в нас!

Вино по аптеките? Хм... де да знам, че има желаещи. Вече чак следващата зима, че на Трифон Зарезан наляхме последното и свърши.

Я, Хипарх писал...

Вярно бе Хипарх, право казваш! Апа опущаш най-важното, съзнанието. Като знаем, че нещо си там ни пази, то от това нещо, каквито и ще бацили да храни, ще сме в пъти по силни от тях. Те може и да си похапват от оргонеца, ама ние, чрез съзнанието, оргонеца си го преработваме допълнително и си преорганизираме и засилваме енергетиката цялостно. Чактиса ли? Wink

Пък който не вярва на оргонеца нека поне си купува от аптеката, за две-три левчета, сребърна колоидна водичка и да сърба. А тя пък действа директно и само върху бацилите. Изпитвал съм го, ефекта е невероятен; маха даже гъбичките от краката за два-три дни употреба.

smsi-h
Мнения: 128
Регистриран: 14 яну 2015 15:54

Re: ТЕОРИИ Оргонна енергия Принципи

#10

Мнение от smsi-h » 16 фев 2015 22:31

И от мене да го знаете. Премете го като един малък подарък. При най-малката настинка с неразположение в носа и носната кухина, че и в гърлото. Намирате чист пчелен мед, в който няма захар, най-добре от пчелар. Медът, желателно да е озахарен. Бъркате в буркана с кутре и вземате малко, колкото две грахови зърна. Натиквате мед във всяка ноздра така, че почти да запушите ноздрите, колкото по-навътре, толкова по добре. След това се навеждате надолу и напред дотогава, докато медът се разстопи, обикновено отнема три-пет минути. Като се изправите медът започва да се стича към гърлото и ви става сладко. Предупреждавам, болката и щипането в носа са адски за човек, който не прави сутрешно почистване на носа със студена вода по методиките на йога. Аз всяка сутрин смъркам вода директно от чешмата и медът не ми пречи. Медът е много по-добро средство от физиологичния разтвор за регулиране на киселиността на носоглътката. Ноздрите се отпушват, дразненето спира, сополите на втория ден започват да изчезват, а на третия вече няма хрема.

Същото за меда е отнася и ако имате ечемик в окото. За шест месеца два пъти ми излизаха ечемици. И с два дни намазани с мед клепачи ликвидирах проблема. На лекар не съм ходил. Dance Dance1

Отговори

Върни се в “Здраве”