Биорезонансна терапия - Препоръчвани честоти

Типове уреди и честоти
Отговори
Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Биорезонансна терапия - Препоръчвани честоти

#51

Мнение от Philip » 14 яну 2018 05:41

Предполагам, че имаш външен контрол за силата на сигнала на изхода.
Организмът е много по-чувствителен към ниските честоти (усещат се), докато високите не предизвикват болков сигнал.
Тъй като вярвам, че организмът знае кога да ни подсети с болка, че нещо му е в плюс, моя начин на употреба за максимално въздействие от честотите е - максимално силен сигнал (до 12 волта), който не предизвиква болка.
Става въпрос за това, че всяка кожа е различна и всеки човек чувства различно.
При един кожата е хидратирана и той ще чувства сигнала при ниските честоти силно и неприятно.
При суха кожа чувствителността е много по-ниска.
Кожата на ръцете е много по-чувствителна от кожата на краката.
Жените са по-чувствителни от мъжете.
***
Принципа за ползване е такъв, какъвто каза Спиридон.
Сета от честоти да е нареден от ниски към високи.
Силата на сигнала се настройва така, че да не му е неприятно на ползващия, като с повишаване на честотите се търси постоянно праговата стойност с усилване на сигнала.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Биорезонансна терапия - Препоръчвани честоти

#52

Мнение от Спиридон » 14 яну 2018 08:48

Slyncho написа:
13 яну 2018 22:43
Извнявам се на Спиридон, че го прекръстих 1ke
:)) повишил си ме много в ранг.
Няма проблем, не се казвам по нито един от двата начина. :))
Slyncho написа:
13 яну 2018 22:43
Да разбирам ли, че трябва да регулирам изходното напрежение, т. е. тока?
Аз съм настроил уреда на 12V, по препоръки от този форум.
Какво е напрежението при което се усещат ниските честоти?
1ty
Не прехвърляй 12V, дори и да не се усеща нищо при по-високи честоти.
Казвано е на няколко места, но за всеки случай - по-добър резултат дава ток от батерия/акумулатор за захранване, отколкото изправен ток.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Биорезонансна терапия - Препоръчвани честоти

#53

Мнение от icrow » 14 яну 2018 12:58

Установих че с батерия от кола на 12в се усеща по силно и по добър резултат се получва от колкото с 12в батерия от ups а дори втората имаше с няколко десети по високо напрежение. На краката на двама мои приятели се получиха малки точки кафяви след третиране, но може и да са заради малката точка на контакт заради цилиндричните електроди :?
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Биорезонансна терапия - Препоръчвани честоти

#54

Мнение от Philip » 14 яну 2018 14:47

icrow написа:
14 яну 2018 12:58
На краката на двама мои приятели се получиха малки точки кафяви след третиране
Получава се, когато токът влиза през една единствена точка. Не трябва да се допуска!
За да няма такива проблеми е нужно добро намазване с хидратиращ крем или по избрания начин, за да се гарантира голяма площ на навлизане на сигнала.
Наблюдавам Анализирам Променям

bluesky

Re: Биорезонансна терапия - Препоръчвани честоти

#55

Мнение от bluesky » 14 яну 2018 16:29

Дори 9V-ва Батерия, (паралелепипед, с размери приблизително 50мм х 25мм х 17мм), тип Philips Long Life (9V 6F22) дава добри резултати за Профилактика.

В момента, (въпреки Мнението, подтвърждения на много и различни Хора), провеждаме собствени "изпитания" и всички, подложили се на "заппир-ирането", са много доволни и отбелязват видимо забележително подобрение на Здравословното си Състояние.

sheki
Мнения: 430
Регистриран: 18 ное 2014 23:08

Re: Биорезонансна терапия - Препоръчвани честоти

#56

Мнение от sheki » 24 яну 2018 23:28

Аз изкормих стара батерия на лаптоп (има доста елементи които работят) и ще правя тест с 3 или 4 бр те са по 3,7в . За зареждането намерих едни модулчета в алиекспрес, даже съм си поръчал и индикатор за % разредена батерия :)

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Биорезонансна терапия - Препоръчвани честоти

#57

Мнение от hyparh » 19 авг 2018 14:30

Според вас колко време като продължителност е добре да се пусне "универсалната" честота (между 30 и 40kHz) при настинка или грип?
Онзи ден един приятел беше хремясал яко и няколкото кихавици в колата ми са си свършили работата - от вчера и аз съм така, като специално вчера гърлото ме болеше силно през целия ден и вечерта като се прибрах реших да си пусна 33kHz за около 20мин. Около 15-20мин след това гърлото ме отпусна почти изцяло, но пък започна чешма от носа :)) Wonky Днес вече съм изхабил половин ролка тоалетна хартия за носа, а до довечера може и цялата да замине.
Та мисля довечера пак да си пусна базовата честота за един сеанс. Кажете и някоя друга честота за конкретния случай, ако имате личен опит (а дори и да не е от личен опит не пречи да пробвам) :)
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Биорезонансна терапия - Препоръчвани честоти

#58

Мнение от icrow » 19 авг 2018 16:28

Мен тия дни ме тресеше някакъв грип. Пусках си и универсалната и 880 787. Имах чувството че не работи добре. 3 дена се пържих яко и само симптомите намаляваха. След това сложих едн фет след генератора че имах усещането че не работи добре въпреки че пуска същото напрежение като на входа. С фета за един ден прекрати нещата. Цял ден ми нямаше нищо и на другия пак се опита да ме повтори. Пуснах си пак и сега вече съм ок. А тоя грип бил доста гаден и продължителен.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Биорезонансна терапия - Препоръчвани честоти

#59

Мнение от hyparh » 19 авг 2018 16:46

Мерси, ще ги изпробвам и аз.
Това, което мен ме пипна, ми се струва че е от бързите вирусчета - с бързо разгръщане и бързо отминаване на симптомите. Одеве като се чухме с този приятел, каза, че хремата вече му е минала (държала го 3-4 дни). Примерно първи ден гърло, втори и трети ден нос, на четвърти може малко кашлица и вече отминава. А е доста вероятно запването при мен да е забързало оздравителния процес.

Зимата ме беше хванало нещо отвратително с много силно дразнение и болки в гърлото, придружено от упорита суха кашлица в продължение на около три седмици, като почти не се повлияваше от нищо. Аз тогава си помислих да не съм се прецакал перманентно, понеже малко преди това се бях надишал с фина алуминиева и медна прах при полиране (макар и не в големи количества), но слава Богу отмина. Вече ще правя такива неща само на открито и с маска.

Утре ще отскоча до аптеката за сребърна вода (стига да има, че много бързо я раззимат) и ще си направя една промивка на носоглътката с нея.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Биорезонансна терапия - Препоръчвани честоти

#60

Мнение от hyparh » 19 авг 2018 18:32

Айкроу, а колко време прилагаш един сеанс, 20-30мин на ден дали са достатъчни?
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Отговори

Върни се в “Биорезонансна терапия”