Къде да не ходим/Бензиностанции, авточасти, майстори и тн

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Къде да не ходим/Бензиностанции, авточасти, майстори и тн

#11

Мнение от icrow » 31 юли 2017 07:15

Да ми е зле. Май най точно става зареждаш до изключване и взимаш предвид истинския обем на бутилката и караш докато свърши :? А твоята Фил с обикновена газова ли е? И честита :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Къде да не ходим/Бензиностанции, авточасти, майстори и тн

#12

Мнение от Philip » 31 юли 2017 07:34

Благодаря :)
Най-накрая стигнах до това, което ми е нужно, за да мога зимата безпроблемно да ходя до работа и да се връщам - по-важното :))
Не е обикновена газова, а от най-великите умни газови - ландо ренцо или нещо от сорта Wonky
Така си я взех. Бутилката е 53 (на мястото на резервната гума е отдолу), но явно нещо контролира пълненето и максимум досега от празна са ми пълнили 43. Обикновено пък - от 32 до 37 Wonky
Огромни разлики, дори и на една и съща бензиностанция. От следващия път ще пълня на друга, която не я знаех, че едната от бензинджийките ми каза, че си пълни газта на колата там :))
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Къде да не ходим/Бензиностанции, авточасти, майстори и тн

#13

Мнение от icrow » 31 юли 2017 09:14

Има един поплавак който спира пълненето и може да има проблем с него и да не ти изключва еднакво :? И не е лошо да отидеш на газаджия някой препоръчан да я настрои.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Къде да не ходим/Бензиностанции, авточасти, майстори и тн

#14

Мнение от Philip » 31 юли 2017 09:22

Ще ида. Дсъщност - вече ходих, но се оказа, че единствено официално оторизираните можели да ги пипат и имат софтуер за тях.
Отидох при единствения такъв тук, ама той много велик, та ще трябва записване и специално ходене Wonky
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
zhivko83
Мнения: 126
Регистриран: 18 ное 2014 16:51

Re: Къде да не ходим/Бензиностанции, авточасти, майстори и тн

#15

Мнение от zhivko83 » 31 юли 2017 22:58

Ако ти се ходи до Русе и човека работи с твоята марка ГИ, може да пробваш този сервиз, само хубави отзиви има за него и оборотна кола дава: http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=102053. Като кликнеш на ника "Markony" излиза още информация.
Hola

Отговори

Върни се в “Автомобили”