Дуднялник - Общи

Къде и какво ни сърби. Темата е за ползване, най-вече, когато ни сърбят езиците
Отговори
Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Дуднялник - Общи

#561

Мнение от hyparh » 11 ное 2019 21:34

Упс, сега обърнах внимание, че всъщност става въпрос за 184 посетителя, а аз съм гледал 23 ?? Това вече наистина е много сериозна бройка. Засичал съм около 50 наведнъж, но 184...
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Дуднялник - Общи

#562

Мнение от Спиридон » 11 ное 2019 23:26

Или някой влиза през тор и платформата на форума отчита различните ip-та като различни "гости".
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Дуднялник - Общи

#563

Мнение от Philip » 12 ное 2019 04:09

И аз си мисля, че не са отделни хора :)
Просто ми се щеше да си кажете и вие мнението :)
Наблюдавам Анализирам Променям

gomi
Мнения: 434
Регистриран: 18 ное 2014 17:25
Местоположение: майна таун

Re: Дуднялник - Общи

#564

Мнение от gomi » 12 ное 2019 19:36

предизвикали сме интерес с някоя тема ... от определени структури... Dance
IT'S RIGHT THERE IN FRONT OF YOUR EYES!
John BEDINI

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Дуднялник - Общи

#565

Мнение от icrow » 19 ное 2019 04:34

Дори и в момента има 74 налиния :? Вчера пак като погледнах по друго време бяха седемдесе и няколко.
А вчера вечерта е имало нов рекорд 250 :?
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Дуднялник - Общи

#566

Мнение от Спиридон » 19 ное 2019 07:30

Сега погледнах - един и същи браузър (уж от различни телефони и Андроид) и всички ip-та са китайски, рови в различни теми. Май някой прави mirror на форума и/или го индексира. Няма логика да е от другаде и да минава през Китай за заблуда, защото там цензурират нета, забраняват vpn-и и често не им е много бърз нета до Европа.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
alexyeli
Мнения: 145
Регистриран: 30 май 2019 11:04
Местоположение: Espania

Re: Дуднялник - Общи

#567

Мнение от alexyeli » 19 ное 2019 10:09

Явно е време при този повишен интерес от страна на китайците, Филип да изготви ценова листа за рекламодателите и да ги впрегне в работа тия любопитковци....Така ще влезе някой свеж лев и ще може поне още емотикони да се купят, че напоследък тия хич не достигат за изразяване на новите чувства и идеи :))
dubito , ergo cogito - ergo sum Dance1

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Дуднялник - Общи

#568

Мнение от Philip » 19 ное 2019 14:15

Все забравям за тях до момента, до която не ми потрябва някоя с чувство, което липсва.
И на Айкроу му казах, че ще сложа, и аз си го мислех, но все не ми достига времето Dash :))
...Ама някой хубав ден - ще поработя върху тях :))
А финансите са си само мои - за да мога да си го поддържам чист от вредни хора :))
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Дуднялник - Общи

#569

Мнение от Спиридон » 19 ное 2019 15:38

Аз по-скоро съм "за" да им се резне достъпа на китайците, но едно бързо търсене показа, че това трябва да е на ниво хостинг.

П.С. Ако някой намери емотикон/-и, които смята за подходящи и са безплатни за ползване, да дава картинка или линк.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
alexyeli
Мнения: 145
Регистриран: 30 май 2019 11:04
Местоположение: Espania

Re: Дуднялник - Общи

#570

Мнение от alexyeli » 19 ное 2019 17:06

Това за рекламите е плосък мой хумор и наистина уважавам по достойнство огромната работа и ангажименти които стоят зад този форум.Емотиконите са най последния кусур, който въобще не е критерий,но щом им е дошъл момента за обнова ще се разтърсим.Все пак на мода излиза образното,асоциативно мислене и емотиконите са макар и незначителна част от това.
Спиридон написа:
19 ное 2019 15:38
Аз по-скоро съм "за" да им се резне достъпа на китайците,
Не съм компютърен спец но нещо ми навява,че рязкото рязване на "нещото" лазещо из форума може да се окаже психологичен момент, за проверка на това доколко тук има неща за криене и грубите действия могат да привлекат внимание и ответна нежелана хакерска реакция.Статистически, редки или почти никакви са атаките към слабо защитените системи,лесни за проверка.Отделно от това по социалните мрежи започват да се усещат "странности" като зачестили съобщения недостигнали получателя си което сега наричат " ШадоуБан" или нещо от рода.Слуховете са за задълбочаване на този вид цензурен ефект съвсем преднамерено.По мое скромно мнение ,може би е хубаво първо да стане ясно какво и защо лази преди да се плесне с мухобойката.Поне засега не вреди по някакъв видим начин.Има си елементарни капани на ключови места -във търсачката примерно или ровене списъците на база данни потребители биха индикирали какво по точно го интересува...или пък просто му е интерсно самото отношение на форума към него,тъй като то плавно увеличава посещенията и дори оставя визитка за проследвване :?
dubito , ergo cogito - ergo sum Dance1

Отговори

Върни се в “Дуднялник :)”