Знания Защита устройства, хора, снимки от въздействия

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Знания Защита устройства, хора, снимки от въздействия

#21

Мнение от Спиридон » 19 дек 2014 14:42

Beer

Slav написа:от моята гледна точка - тежка катастрофа и то от няма нищо съществено...просто поне засега не мога да извлека положителното :) Може би по-натам ще го оценя, но сега все още не мога (две години по-късно).
Е, това е нещо, което друг може само да предполага, но само ти реално можеш да стигнеш до истината.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Знания Защита устройства, хора, снимки от въздействия

#22

Мнение от icrow » 19 дек 2014 14:51

Другото неприятно с тези нещa е и ти си го усетил явно е, че тaкa може дa се предизвикa точно обрaтното изкушaвaйки Бог.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

sheki
Мнения: 430
Регистриран: 18 ное 2014 23:08

Re: Знания Защита устройства, хора, снимки от въздействия

#23

Мнение от sheki » 03 яну 2015 21:06

мда виждал съм хора наскоро двама които имаха вързан червен конец на ръката си :)

Ivan40

Re: Знания Защита устройства, хора, снимки от въздействия

#24

Мнение от Ivan40 » 25 окт 2016 17:47

Аз нося, от време на време, този фетиш, който спира вълнови атаки, към слабините, които са антена при човека.
Видях чертеж на фетиша, в книга на Тюрен и си го изработих на лазер. Изобразено е символично, човек с вързано въже, между коленете.
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Знания Защита устройства, хора, снимки от въздействия

#25

Мнение от icrow » 25 окт 2016 18:12

Това за мен е начин човек подсъзнателно да задейства защитата. Нещо като плацебо ефекта.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Ivan40

Re: Знания Защита устройства, хора, снимки от въздействия

#26

Мнение от Ivan40 » 25 окт 2016 18:40

Ако имаш представа от физикална радиестезия, ще знаеш, че всичко е вълни и всичко е измеримо, включително и влиянието на този фетиш! Тук плацебо няма. Има строги закони, на които се подчиняват символите. Знаеш ли, че в друга реалност, ти може да си просто двумерно изображение, някакъв странен, закавръчен символ. В друга реалност, може да си сложна 5, 6, 7 измерна абстрактна структура, но и в двата случая,тези реалности са неразривно свързани с теб СЕГА и повлияването на едната реалност, рефлектира върху другите. Плацебо е вредна дума. Това е профанизирано обяснение, на събития в други реалности, които са толкова многопластови и сложни, че е невъзможно да се обяснят логически, от един фрагментиран ум.
Ако сложим фетиша, на човек, който не знае, за какво служи, ефектът ще е на лице. Нима бебетата, на които им връзват червен конец, знаят, какво им слагат и защо им го слагат?

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Знания Защита устройства, хора, снимки от въздействия

#27

Мнение от hyparh » 25 окт 2016 19:26

Окъсяване на антената (чатала) :) Имаше ли някакви пропорции, които трябва да се спазват? Забравил съм как беше по книгата. Там има описани и най-различни Па-Куа, които също могат да предпазват от вредни вълни.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Знания Защита устройства, хора, снимки от въздействия

#28

Мнение от icrow » 25 окт 2016 19:52

Ако самото бебе си го сложи вероятно няма да свърши работа. Обаче ти като му го слагаш твоето намерение в случая действа. И явно не ме разбра. Всичко това дето правим като фигури и тн е заложена нашата енергия. Иначе защо една и съща форма направена от различни хора има различна сила и действие? Плацебо ефекта кара човек да задейства тези механизми в човека. Да отключи подсъзнателно това което съзнанието блокира, защото е научено че такова животно нема. И тези неща с измерения и тн от къде ги знаеш?
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Ivan40

Re: Знания Защита устройства, хора, снимки от въздействия

#29

Мнение от Ivan40 » 25 окт 2016 20:22

А хомеопатията при бебета, пак ли е по същата "схема" ;) Мисля, че твърде опростено си обясняваш нещата, но щом пасва на теб, ОК. Аз не съм в състояние да обясня, мултиизмерните неща, пък и не всичко знам и не във всичко съм сигурен, щото квантовата реалност е странно нещо.
Това с измеренията......имам си източници, търсил съм много, правил съм си опити, обаче няма да се разприказвам. Някои неща се мълчат ;)
hyparh написа:Окъсяване на антената (чатала) :) Имаше ли някакви пропорции, които трябва да се спазват? Забравил съм как беше по книгата. Там има описани и най-различни Па-Куа, които също могат да предпазват от вредни вълни.
Гледах картинката и горе долу, го докарах подобно. Не е критично, ако не е точно. Те и хората не са всички, с точни пропорции :)
Пакуато работи, но е по трудно за изработка и не ми се занимава. Има и такива готови, но не ми харесва цената.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Знания Защита устройства, хора, снимки от въздействия

#30

Мнение от icrow » 25 окт 2016 21:18

Е ти пък как може да сравниш хомеопатията с енергиини полета :)) , макар че разбира се и там ги има, но ефекта е химичен предимно. Вероятно го бъркаш с това, че някой работещи за фармацефтичните интереси или хора папагалстващи от тях са казали че хомеопатията е плацебо ефект.

Значи знаеш от чел съм тук този казал там. :? Интересно поне кажи с експерименти доказал ли си нещо :? Наистина ми е интересно. :?

Аз за себе си съм на ясно, че много неща не знам, но умишлено отбягвам да чета много "експериментатори" и "светила" В общи линии инфото съм го оставил да дойде само и то явно идва когато съм готов за него. Също така се осланям на инстинкта си за дадена информация. :) Никого не карам да ми вярва, но и не си спестявам мнението, ако виждам, че има смисъл да го давам. Ама за теб май ще спра, че не ти трябва. Ти си знаеш. :)

ПП
Са да не кажеш, че се заяждам. :)) Най приятелски го казвам. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Отговори

Върни се в “Защита”